Pēdējā atjaunošana: 19.01.2022 13:05

Kopsavilkums

Bonusi
5 / 5
5 / 5
Lojalitātes programma
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
5 / 5
5 / 5
Live likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
4 / 5
4 / 5
Iemaksa/izmaksa
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss 3 x 11€
⏳ Izmaksas laiks Līdz 1 stundai
💸 Minimālā iemaksa 10€
💳 Iemaksas metodes Swedbank Citadele SEB Visa Mastercard
💶 Izmaksas metodes Swedbank Citadele SEB Bankas pārskaitījums
📈 Apgrozīšanas nosacījumi Nav
📝 Licence A-67; TI-04
🧭 Dibināšanas gads 2012
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu Krievu Angļu
📩 Klientu atbalsts [email protected]
📜 Īpašnieks SIA viensviens.lv
 • Lojalitātes programma
 • Ātras izmaksas
 • 11.lv TV
 • Pieejams tikai Latvijas rezidentiem
 • Klientu atbalsts nav pieejams ārpus darba laika

Bonusi

11lv-logo
#ManaLikme
11lv-logo
3×11€ Bezriska likme
11lv-logo
Cashout

Bonusi

5 / 5

3×11€ bezriska likmes jaunajiem klientiem!

ViensViens ir ļoti priecīgi sveikt savā lapā ikvienu jaunu klientu un savu sajūsmu izrāda garantējot, ka pirmās trīs likmes 11.lv Tev būs 100% bez riska!

Lojalitātes programma

5 / 5

Viena no būtiskākajām 11.lv priekšrocībām ir klientiem pieejamā lojalitātes programma. Tās ietvaros ikviena likme (virs koeficienta 1.50) palīdz spēlētājam krāt punktus, kurus vēlāk iespējams apmainīt pret īstu naudu.

Papildus šai automātiskajai sistēmai, 11.lv aktīvākajiem un lielāko likmju veicējiem piedāvā iespēju iegūt savā īpašumā arī iPhone X vai dažādus ceļojumus. Lojalitātes programmas ietvaros spēlētāji virzās uz priekšu pa līmeņiem. Pirmie 150 punkti tiek saņemti par reģistrēšanos. Vēl 200 vai 500 punktus iespējams saņemt par pirmās iemaksas veikšanu. Pēc tam punkti tiek krāti par katru likmi kazino un totalizatorā, neatkarīgi no tā vai likme laimējusi vai zaudējusi.

Atkarībā no spēlētāja lojalitātes statusa aug par katru pārvarēto līmeni saņemtais naudas daudzums!

 • Bronze: 5 EUR
 • Silver: 6 EUR
 • Gold: 7 EUR
 • Platinum: 8 EUR
 • Diamond: 9 EUR
 • Black: 11 EUR

Atkšķirībā no daudziem citiem online sporta totalizatoriem, viens viens lojalitātes programmās, spēlētājam nespēlējot, lojalitātes līmeņi netiek zaudēti.

Koeficienti

5 / 5

Kā jau minējām, 11.lv ir vieni no lielākajiem koeficientiem Latvijas tirgū, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtību savām likmēm, ir vērts šo totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevīgākos koeficientus pirms likmes veikšanas.

Live likmes

5 / 5

Live likmes, tāpat kā pirmsspēles likmes, 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palīdz nodrošināt plašu noklāto sporta veidu, līgu un turnīru sarakstu.

Klientu atbalsts

4.5 / 5

Klientu atbalsts latviešu, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastu  [email protected] Pieejams arī Live čata atbalsts, kā arī atbalsts pa tālruni +371 67336179

Iemaksa/izmaksa

5 / 5

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank ātrais pārskaitījums, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta 1h laikā.

Atbildīga spēle

5 / 5

Papildus limitiem, kuru uzstādīšanu Latvijas totalizatoriem nosaka likums, 11 lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem klientiem piedāvā arī papildus limitu izveides iespējas, kas ļaus pasargāt sevi no iespējamām azartspēļu atkarības izraisītām sekām. Dodieties uz Mans konts > Limiti, kur varēsiet noteikt sev dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Šeit savu spēli varēs ierobežot gan ar maksimālās likmju summas sesijā apmēru, likmju summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesī), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesī) vai maksimālās likmes limitu.

Neatkarīgi no spēlētāja pieredzes, mēs iesakām šo iespēju izmantot, lai emociju vai vājumā brīdi lieki neriskētu ar savu bankroll.

Avoti

 • Licences regulators: IAUI
 • Lietošanas nosacījumi: 11.lv

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
Vēl nav nevienas atsauksmes.
Jūsu atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

11.lv totalizators ir viens no jaunākajiem Latvijā licencētajiem interneta sporta totalizatoriem. Ienākot Latvijas tirgū, viensviens sevi pieteica kā augstāko koeficientu līderi starp Latvijā licencētajiem bukmeikeriem. Šo latiņu uzņēmums notur arī šodien.

Kā otrs būtiskākais plus noteikti jāmin 11 lv apņemšanās veikt klientu laimestu izmaksas 1 stundas laikā, kas ir serviss, kuram nav analoga ne tikai Latvijā, bet būs tādu grūti atrast arī Eiropā.

Būtiski ir pieminēt arī to, ka 1:1 totalizatora darbība tiek nodrošināta ar pašiem savu iekšējo bukmeikeru komandu. Tas ļauj 11.lv piedāvāt plašu vietējo notikumu klāstu, kā arī dažādas īpašās likmes, piemēram, uz Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV šoviem un citiem notikumiem.

Kā Latvijai unikāla tiek piedāvāta arī iespēja klientiem lūgt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz pašu izdomātām likmēm. Tas iespējams, ierosinājumus rakstot sociālajos medijos un izmantojot hashtag #manalikme.

Kopš novembra 11.lv piedāvā jaunu totalizatora versiju, kas ir ātrāka, gudrāka un mobilajām ierīcēm draudzīgāka.

Eksperta vērtējums

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Tam ir vairāki iemesli, taču vispirms jāmin reģistrācijas bonuss. 11.lv jaunajiem klientiem pēc reģistrēšanās un pirmās iemaksas veikšanas piešķir trīs bezriska likmes 11 eiro vērtībā katru, kas nozīmē, ka zaudējuma gadījumā likmes summa tiks atmaksāta. Tāpat jāizceļ arī ātrās izmaksas, kas vienas no ātrākajām starp visiem operatoriem. 11.lv tās veic stundas laikā. Totalizatoram ir arī īpaši pielāgota mobilā aplikācija un ērta datoru versija, kas ļauj veikt likmes ātri un bez liekas aizķeršanās. Koficienti totalizatorā ir ļoti konkurēt spējīgi un uzskatāmi kā vieni no augstākajiem Latvijā.

 • 11.lv sniedz lielisku iespēju spēlētājiem pašiem paplašināt piedāvājuma klāstu ar īpašām likmēm. Tās var piedāvāt sociālajos tīklos ar mirkļbirku Mana Likme. Attiecīgi tad totalizators izvērtē piedāvāto un ja tas ir atbilstošs, izliek likmi, kura atrodama 11.lv speciālās->Mana Likme sadaļā. Piemēram viena no likmēm ir par to, kas notiks ātrāk – Lebrons Džeimss visu laiku rezultatīvāko NBA spēlētāju sarakstā apsteigs Karīmu Abduldžabāru, vai Aleksandrs Ovečkins NHL visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā apsteigs Veinu Grecki.

 • Līdzīgi kā citi totalizatori, arī 11.lv piedāvā īpašu lojalitātes programmu. Veicot likmes spēlētājs krāj punktus, kuri apmaināmi pret naudas atmaksu. Par viena eiro vienkāršo likmi spēlētājam tiek piešķirts viens punkts, attiecīgi, piemēram desmitkāršā likme 10 eiro vērtībā dos 100 punktus. Tāpat regulāri tiek veidotas dažādas īpašās akcijas, kurās var iegūt ceļojumu, naudas un citas balvas. Piemēram, akcijā Spēlē Karaliski, atpūties karaliski, iespējams iegūt ceļojumu uz Āziju (Bali, Taizeme, Vjetnama), 20-500 eiro naudas balvas, skrejriteni un viedpulksteni. Protams, balvu iegūšana prasa ļoti aktīvu spēli.

 • Lielisks palīgs likmju veikšanā var būt 11TV video saturs, kas ar augstu regularitāti dažādos veidos apskata aktualitātes sporta notikumos Latvijā un pasaulē. Futbols, basketbols, hokejs, UFC vai pat beisbols – ieteikumi, analīze utt. Tas viss sadaļā 11TV.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.