Pēdējā atjaunošana: 19.01.2022 12:35

Kopvērtējums

4.5 / 5
Bonusi
4 / 5
4 / 5
Koeficienti
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
4 / 5
4 / 5
Iemaksas/izmaksas
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss 5 x €10 likmes
⏳ Izmaksas laiks 5 darba dienu laikā
💸 Minimālā iemaksa 10€
💳 Iemaksas metodes Visa MasterCard Swedbank SEB Citadele
💶 Izmaksas metodes Swedbank SEB Citadele Bankas pārskaitījums
📈 Apgrozīšanas nosacījumi 20x
📝 Licence E-1; TI-07
🧭 Dibināšanas gads 2016
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu Angļu Krievu
📩 Klientu atbalsts [email protected]
📜 Īpašnieks SIA Latsson Licensing
 • Ērts dizains
 • Daudz un dažādi bonusa piedāvājumi
 • Liela sporta likmju izvēle
 • Betsafe Stars klubs
 • Lēns izmaksas laiks
 • Liels apgrozījuma nosacījums bonusa izmaksai

Bonusi

4 / 5
betsafe-logo
Premium sports
betsafe-logo
5 x €10 likmes bez zaudējuma riska

Bonusi

4.5 / 5

Veicot iemaksu vismaz 20 EUR apmērā, vari saņemt 3×10 EUR bezriska likmes, kā arī vēl pa vienai 10 EUR likmei nākošajos divos mēnešos. Kopā 5×10 EUR! Bezmaksas likmes tiks pievienotas kontam automātiski un būs izmantojamas, veicot atzīmi likmju kartītē tam īpaši paredzētā lodziņā. Ļoti ērti.

Koeficienti

5 / 5

Kopumā totalizatora koeficientu politika vērtējama kā agresīva. To noteikti var saistīt ar nepieciešamību konkurēt daudzos tirgos. Live Likmju piedāvājums atbilst visaugstākajiem standartiem.

Klientu atbalsts

4 / 5

Klientu atbalsts latviešu, krievu un angļu valodā ir pieejams pa e-pastu [email protected]. Pieejams arī Live čata atbalsts.

Iemaksa/izmaksa

5 / 5

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank, SEB, Citadele banku ātrie pārskaitījumi, bankas pārskaitījumi
Izmaksas uz bankas kontu no Swedbank konta ne ilgāk par 24h (parasti 1-2h laikā)

Avoti

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
Vēl nav nevienas atsauksmes.
Jūsu atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

Betsafe.lv, iepriekš ilgus gadus bija pazīstams zem Triobet zīmola. Arī šī totalizatora vārds Latvijas totalizatoru tirgū jau ir ļoti labi pazīstams. Dibināts 2006. gadā Betsafe ir uzskatāms par pieredzējušu un konkurētspējīgu operatoru. Tā mājas lapa pieejama arī latviešu valodā. Tāpat latviski pieejams ar klientu atbalsts.

Betsafe, būdams starptautisks uzņēmums, savu bukmeikeru nav izvietojis Latvijā. Lai arī ik pa laikam piedāvājumā parādās Latvijas tirgum īpaši izveidotas totalizatoru likmes, tomēr par pilnīgi pārdomātu un Latvijas vajadzībām piemērotu produktu šeit runas nav. Arī limiti uz vietējiem notikumiem ir zemāki par tiem, kas atrodami citos Latvijā licencētos totalizatoros.

Ņemot vērā savu plašo pieredzi dažādos tirgos, Betsafe.lv (iepriekš Triobet) aktīvi saviem klientiem piedāvā dažādus bonusus un akcijas. Ne vienmēr šīs akcijas ir īpaši augstvērtīgas, tāpēc aicinām vienmēr vispirms iepazīties ar to noteikumiem..

Eksperta vērtējums

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Betsafe Latvijā darbojas jau vairākus gadus un nodrošina iespēju veikt likmes tūkstošiem klientu visā pasaulē. Sākumposmā totalizators darbojās zem Triobet vārda, taču 2017.gadā oficiāli pārgāja zem Betsafe, iegūstot arī darbībai Latvijā nepieciešamo licenci. Jaunajiem spēlētājiem Betsafe piedāvā iegūt līdz pat piecas bezriska likmes 10 eiro vērtībā (trīs pēc pirmās iemaksas veikšanas, pārējās divas nākamajos divos mēnešos), bez stingriem nosacījumiem. Ņemot vērā, ka Betsafe ir starptautisks zīmols, notikumu koeficienti vienmēr būs konkurētspējīgi un atsevišķos gadījumos arī augstākie starp visiem operatoriem. Betsafe piedāvā veikt likmes vairākos populāros un mazāk populāros sporta veidos, tāpat īpaši spilgts ir live likmju piedāvājums. Vērts arī izcelt īpašo likmju klāstu, kas tiek veidots sadarbībā ar satura veidotājiem. Betsafe regulāri saviem klientiem piedāvā arī dažādus bonusus, paspilgtinot spēlēšanas pieredzi.

 • Betsafe piedāvā tās pašas iemaksu metodes, kādas citi Latvijas operatori – internetbankas ātrais maksājums bankas karte un standarta bankas pārskaitījums citām bankām. Iemaksas, kas tiek veiktas izmantojot debetkarti vai kredītkarti, tiek ieskaitītas nekavējoties. Tiešie bankas pārskaitījumi, izmantojot Swedbank, Citadele vai SEB bankas internetbanku, tiek ieskaitīti nekavējoties. Bankas pārskaitījumi no citām Latvijas bankām var aizņemt 1-2 darba dienas, kamēr līdzekļi nonāks Tavā kontā. Tikmēr izmaksas Betsafe veic uz klienta vārda reģistēta bankas konta vai VISA karti. Izmaksu apstiprināšana uz bankas kontu notiek 24 stundu laikā, taču pārsvarā tas notiek operatīvi. Tikmēr izmaksas uz VISA karti notiks piecu dienu laikā.

 • Nē, Betsafe mobilo aplikāciju nepiedāvā, taču to lieliski kompensē pielāgota versija mobilo ierīču pārlūkiem. Mobilajā versijā kompakti pieejami tie paši sporta notikumi un likmes, kas parastajā versijā, padarot likmju veikšanu vēl ērtāku un pieejamāku. Principā likmes veicamas ar pāris pieskārienu palīdzību!

 • Lai gan Betsafe pieejama īpaša lojalitātes programma gan kazino, gan pokera klientiem, totalizatora spēlētājiem šādas iespējas nav. Līdz ar to, ja paralēli likmju veikšanai ir vēlme iesaistīties arī lojalitātes programmā, nāksies izmantot arī citus azartspēļu veidus.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.