Pēdējā atjaunošana: 19.01.2022 12:22

Kopvērtējums

Bonusi
5 / 5
5 / 5
Iemaksa/izmaksa
4 / 5
4 / 5
Dizains
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Klientu atbalsts
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss 100% Naudas atgriešana līdz 40€
⏳ Izmaksas laiks 1 diena
💸 Minimālā iemaksa 10€
💳 Iemaksas metodes Visa MasterCard Trustly SEB Swedbank Citadele
💶 Izmaksas metodes Trustly SEB Swedbank Citadele Bankas pārskaitījums
📈 Apgrozīšanas nosacījumi Nav
🧭 Dibināšanas gads 2020
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu Krievu Angļu
📜 Īpašnieks SIA LVBet
📝 Licence A-69; TI-14
 • Augsti koeficienti sporta likmēm
 • Sporta likmes arī Esportā
 • Ērts un moderns dizains
 • Nav daudz īpašie piedāvājumi

Bonusi

5 / 5

Reģistrācija LVBet ir neticami vienkārša. Ērtais, divu soļu reģistrācijas process aizņems vien pāris minūtes. Lai uzsāktu reģistrāciju, jāizmanto “Reģistrēties” ikona lapas augšējā stūrī. Pēc tā spēlētājs nonāk pie pirmā soļa, kur tam jāievada sevis izvēlēts lietotājvārds, parole un epasta adrese. Ja ir pieejams promo kods, tad tas arī jāievada pirmajā solī.

Tālāk jau nonākam pie nopietnākas daļas, kur jāievada savi personas dati un bankas konts, uz kuru tiks veiktas izmaksas. Pēc reģistrācijas veikšanas spēlētājam jāapstiprina sava identitāte, iesūtot personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Parasti dokuments tiek apstiprināts ļoti ātrā laikā.

Pabeidzot nepieciešamās darbības iespējams veikt pirmo iemaksu un saņemt reģistrācijas bonusu. Veicot vismaz 10 eiro iemaksu, spēlētājs var veikt parasto vai kombinēto likmi ar maksimālo koeficientu 7.00 un saņemt atpakaļ likmes vērtību līdz pat 40 eiro, ja likme izrādās nesekmīga.

Likmes, kas veiktas uz virtuālajiem sporta veidiem vai likmes ar izmantotu Cash-Out (naudas izmaksas) iespēju neatbilst piedāvājumam.

Iemaksas un izmaksas

5 / 5

LVBet iemaksām izmanto tiešsaistes maksājumu metodi, kas tiek nodrošināta, sadarbībā ar “Trustly” maksājumu servisu. Līdz ar to, ja tu esi SEB, Swedbank, Citadele vai Luminor klients, iemaksu vari veikt bez liekas aizķeršanās. Tiek vēstīts, ka nelielas problēmas var sagādāt Citadele iemaksas, kas līdz kontam var nonākt līdz pat vienas darbadienas laikā.

Minimālā LVBet iemaksas summa vienā reizē ir 5 eiro, maksimālā 5000 eiro.

Tikmēr izmaksas veicamas, sākot ar 10 eiro, vienā piegājienā maksimāli sasniedzot 5000 eiro. Izmaksu pieprasījums var tikt apstrādāts līdz pat trīs dienu laikā, taču pārsvarā tas notiek krietni ātrāk.

Dizains

5 / 5

LVBet piedāvā tumšu mājaslapas dizainu, kuru caurvij dzeltenas neonkrāsas tonis. Kā norāda pats LVBet, tas palīdz pielāgoties spēlētāju acīm drēgnos ziemas vakaros. Kopumā tas ļauj koncentrēties uz lapas saturu bez liekiem traucēkļiem.

Pārvietošanās pa pašu lapu ir ļoti ērta un vienkārša, viss nepieciešamais ir pāris klikšķu attālumā. Ieejot totalizatora sadaļā spēlētājs sākumā redzēs populārāko notikumu koeficientus, savukārt sev tīkamo notikumu varēs izvēlēties no izvēlnes lapas kreisajā pusē.

Tāpat jāizceļ arī sporta notikumu tiešraides lapas labajā pusē. Esporta tiešraidēm lapā ir integrēts straumēšanas lietotnes “Twitch” logs, savukārt pārējiem notikumiem ir parastā tiešraide vai vizualizācija un statistikas logi.

Informāciju par savu kontu, atzīmētos iecienītos notikumus un iemaksas veikšanu atradīsi lapas augšējā labajā stūrī.

Koeficienti

4.5 / 5

“Koeficienti uz populārakajiem sporta notikumiem ir pietiekoši augsti. Piemērs – salīdzinot Eiropas futbola TOP 5 līgu sporta likmju koeficientus ar citiem Latvijā esošajiem totalizatoriem, LV BET piedāvā augstākus izmaksas koeficientus, ” vēstīts LVBet mājaslapā. Patiesība varbūt nav tik spoža, taču LVBet koeficienti Latvijas tirgū ir patiešām konkurētspējīgi.

Kombinētajām likmēm tiek piedāvāta “COMBO BOOST” iespēja, kas ļauj palielināt koeficientu no 2% līdz pat 100% atkarībā no notikumu skaita likmes kartītē.

Klientu atbalsts

5 / 5

Saziņā ar klientiem LVBet piedāvā live čatu, kurā atbildes uz interesējošajiem jautājumiem tiek sniegtas trīs valodās – latviešu, angļu un krievu. Darbadienās klientu servisa darba laiks ir no 09:00 līdz 00:00, brīvdienās no 12:00 līdz 20:00.

Tāpat pieejama arī plaša biežāk uzdoto jautājumu sadaļa, kurā iespējams atrast visu sev nepieciešamo.

Avoti

 • Licences regulators: IAUI
 • Lietošanas nosacījumi: LVBet

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
Vēl nav nevienas atsauksmes.
Jūsu atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

LVBet ir 2015. gadā Maltā dibināts totalizators, kurš Latvijā ir reģistrēts jau 2017. gadā, taču oficiāli savu darbību online uzsācis 2020. gadā. LVBet ir saņēmis Latvijas izložu un azarspēļu inspekcijas licenci, kas nozīmē, ka tas ir legāls un drošs.

Starptautiskajā vidē LVBet ir iekarojis vietu starp vadošajiem Eiropas online azartspēļu zīmoliem. Svarīgi izcelt, ka LVBet ir sponsors tādiem pazīstamiem futbola klubiem kā “Wisla Krakow”, “PFC Victoria London” un “West Bromwich Albion”.

Kā vēsta LVBet, viņu sporta likmes ir piesaistošas kā pieredzējušiem, tā spēlētājiem – iesācējiem. Vai Latvijā jauns totalizators var iegūt uzticību spēlētāju acīs?

Eksperta vērtējums

Biežāk uzdotie jautājumi

 • LVBet ir 2015. Gadā Maltā dibināts azartspēļu uzņēmums, kas piedāvā arī totalizatora pakaplojumus. Latvijā LVBet ir reģistrēts jau kopš 2017. gada, taču internetā tas sāka darboties 2020. gadā. LVbet rīcībā ir Izložu un azarspēļu uzraudzības inspekcijas licence, kas nozīmē, ka tas ir pilnībā drošs un uzticams. Starptautiskajā vidē LVBet ir sponsors vairākiem futbola klubiem, piemēram, “Wisla Krakow”, “PFC Victoria London” un “West Bromwich Albion”.

 • Jā, LVBet esporta likmēm ir veltīta pat atsevišķa sadaļa ar savu dizainu. “Counter Strike: Global Offensive”, “League of Legends” un Dota 2 ir tikai dažas no spēlēm, ko LVBet piedāvā savā likmju sadaļā. Tāpat visus galvenos notikumus var vērot turpat totalzatora mājaslapā īpaši integrētās “Twitch” tiešraidēs. 

 • Jaunie klienti pēc reģistrācijas var saņem 100% bezriska likmi 40 eiro apmērā. Lai izmantotu piedāvājumu spēlētājam jāveic vismaz 10 eiro iemaksa un jāizdara vienkāršā vai kombinētā likme ar maksimālo koeficientu 7.00. Diemžēl, piedāvājumā netiek iekļautas Esporta un “Cashout” likmes. 

 • Veicot kombinētās likmes, spēlētājam ir iespēja iegūt “ComboBoost” jeb palielinātus koeficientus 2%-100% apmērā. Piedāvājums stājas spēkā, ja kartiņā ir iekļauti vismaz 2-15 notikumi. 

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.