totalizatori

9.novembrī “Staples Center” arēnā Losandželosā revanša cīņā tiksies slavenie youtuberi KSI un Logans Pols. Kā gaidāmo dueli vērtē totalizatori?

Kā zināms, abas sociālo tīklu zvaigznes ringā tikās pagājušā gada augustā amatieru boksa cīņā Mančestrā, kurā tika fiksēts skandalozs neizšķirts pēc tiesnešu lēmuma. (57-57; 57-57; 58-57). Tikmēr undercard cīņā pieredzēts galvenās cīņas dalībnieku brāļu duelis, kurā Džeiks Pols ar tehniskā nokauta palīdzību piektajā raundā pārspēja Deji.

Ņemot vērā iespaidīgo ažiotāžu, revanšs bija neizbēgams. Tā organizēšanā iesaistījies pazīstamais promoters Edijs Hērns, turklāt cīņu pārraidīs populārais straumēšanas serviss DAZN. Tāpat duelis šoreiz būs profesionāls, kas nozīmē, tas tiks aizvadīts bez galvas aizsargiem.

KSI, kurš lepojas ar 20,4 miljoniem Youtube sekotāju, ir diez gan ātrs un ar labu izturību, kas ļauj labi kustēties un izdarīt sitienu kombinācijas visu sešu raundu garumā. Tā arī bija KSI priekšrocība iepriekšējā cīņā, kad pēdējos raundos viņš darbojās ar augstāku tempu.

Pirmos raundus brits sāka lēni, tomēr cīņas laikā sitieni sāka kļūt precīzāki, vairākas reizes izsitot Polu no sliedēm. Tāpat sekmīgi bija džebi jeb taisnie sitieni, kas padarīja Pola degunu asiņainu un ļāva izdarīt labākus āķa sitienus.

Pols, kuram Youtube ir 19,8 miljoni sekotāji, augusta cīņu sāka ar pārliecību, pastāvīgu izrādīšanos un “trash-talk”. Amerikānis prata lieliski ieturēt distanci, kas liedza KSI izdarīt precīzus sitienus. Tomēr savos sitienos Pols acīmredzami izmantoja gandrīz visu spēku, kas attiecīgi radīja nogurumu, ļaujot KSI turpinājumā pārņemt iniciatīvu.

Revanša cīņu noteikti ietekmēs galvas aizsargu neesamība. Ņemot vērā Pola spēka pārsvaru, KSI vajadzēs būt prātīgākam pirmajos divos raundos, kas vēlāk ļautu iegūt pārsvaru.

Totalizatori diez gan pārliecinošā favorīta lomā izvirzījuši Loganu Polu, viņa izredzes uz uzvaru vērtējot ar 1.42 (Betsafe) – 1.54 (Synottip), kamēr KSI panākumam koeficienti 2.35 (Synottip) – 2.60 robežās. Runā, ka zibens vienā vietā divreiz nesper, tomēr nevaram nepieminēt arī neizšķirta koeficientus, 10.00 (Pafbet)- 10.50 (Betsafe).

Protams, likmju veikšana uz šādu cīņu ir pamatīgs risks, tomēr jāņem vērā, ka, salīdzinot ar augusta cīņu, tā noteikti būs profesionālāka un potenciāli aizraujošāka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *