totalizatori

6.oktobris, Las Vegasa, iespējams, lielākā UFC cīņa vēsturē. Konors Makgregors (21-3) beidzot ir paziņojis par savu atgriešanos UFC, lai atgūtu to, kas tam agrāk piederējis. Īrs cīnīsies pret šī brīža nepārspēto vieglā svara čempionu Nurmagomedovu. Totalizatori.lv  apskatīs  koeficientus potenciālajiem cīņas iznākumiem. 

totalizatoriSākumā apskatīsim trīs iespējamos cīņas iznākumus. Pirmais ir klasiska Nurmagomedova uzvara. Čempions parasti cīņas sāk lēni, taču, tai progresējot, viņš sāk darboties aktīvāk. Tiklīdz pretinieks ir mentāli un fiziski nokausēts, cīņa tiek noslēgta ar tehnisko nokautu vai pretinieka padošanos.

Otrs iespējamais iznākums ir līdzīgs pirmajam, taču cīņa tiek novesta līdz žūrijas izvērtējumam. Numagomedovs ir uzvarējis vairākas cīņas ar pretinieka padošanos vai tehnisko nokautu, taču sešas no desmit cīņām ir nonākušas līdz noslēgumam un žūrijas vērtējumam.

totalizatoriProtams, trešais iespējamais iznākums ir Makgregora uzvara ar nokautu vai tehnisko nokautu. Kā jau minēts, krievu cīkstonis savas cīņas sāk lēni, līdz ar to, ja Makgregors spēj to izmantot, cīņa var beigties ļoti ātri.

Numagomedova spēks slēpjas viņa kardio un saķeršanās spējās, kas, savukārt ir Makgregora vājības. Tikmēr Makgregoram patīk atklāta cīņas, ko neciena Numagomedovs. Abi cīņu vēlēsies ievirzīt atšķirīgos virzienos, tāpēc galvenais jautājums ir, kuram izdodies iegūt iniciatīvu.

Ja krievs spēs izturēt pirmos divus raundus, viņa izredzes viennozīmīgi paaugstināsies. Makgregors ir tendēts samazināt savus apgriezienus vēlākajos raundos, kas padara viņu apdraudētu pret pretinieka augstā spiediena cīņas stilu. Protams, par sliktu Makgregoram spēlē arī viņa divu gadu pauze, jo aizvadīt pirmo cīņu pret pretinieku, kurš ir iecienījis kvalitatīvi realizēt savas priekšrocības, būs sarežģīti.

Arī ekspertu favorīts šajā cīņā ir Numagomedovs, taču ieteicams nogaidīt gala koeficientus, jo liela daļa fanu viennozīmgi savu naudu liks uz Makgregoru, kas veicinās koeficientu izmaiņas, tādejādi padarot Numagomedova likmi vēl vērtīgāku. Šobrīd totalizatori Makgregora izredzes uzvarēt vērtē ar koeficientu 2.45, Numagomedova ar 1.55.

CīkstonisKoeficients
Makgregors2.45
Nurmagomedovs1.55

Kā jau minējām iepriekš, sešas no desmit Nurmagmedova cīņām ir nonākušas līdz tiesnešu lēmumam. Visi trīs vērā ņemamie pretinieki izturēja asinspirti, lai gan iznākumā zaudēja pārliecinoši.

Krievs ir labi zināms, kā dominants cīnītājs pret saviem pretiniekiem, līdz ko iegūts pārsvars, tas tiek pārliecinoši izmantots. Tomēr ne vienmēr tas noved līdz nokautam vai tehniskajam nokautam. Totalizatori kā ticamāko cīņas iznākumu izvirzījuši Nurmagomedova uzvaru ar nokautu, tehnisko nokautu vai pretinieka padošanos, kas novērtēts ar koeficientu, taču iesakām pievērst uzmanību koeficientam, kurš izvirzīts tiesnešu lēmumam.

Uzvaras veidsKoeficients
Nurmagomedovs KO/TKO, pretinieka padošanās, diskvalifikācija2.00
Makgregors KO/TKO, pretinieka padošanās, diskvalifikācija3.00
Nurmagomedovs tiesnešu lēmums5.50
Makgregors tiesnešu lēmums9.50
Neizšķirts67.00

Lai nu kā, gaidāma patiesi aizraujoša cīņa un uzvarētājs iegūs gan finansiāli, gan arī slavas ziņā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *