totalizatori

Kalendārais gads tuvojas beigām, NBA sezona ir ieskrējusies, tāpēc aplūkosim, ko totalizatori šobrīd prognozē kā gada debitantu. 

Šeit gan galvenais jautājums ir tikai viens – vai kāds noķers slovēņu talantu Luku Dončiču?

Atskatoties uz NBA draftu jūnijā, liekas ļoti dīvaini, ka Dončičs tika izvēlēts vien ar trešo numuru, turklāt vēlāk aizmainīts. (“Hawks” —–> “Mavericks”) Kā jau ierasts, eiropieši aiz okeāna bieži rada bažas, tāpēc komandas izvēlas neriskēt. Līdzīgi kā Porziņģa gadījumā, arī Dončiču ieguvusī komanda var lepoties ar to, ka risks ir atmaksājes.

Dončičs līdz šim rādījis unikālu sniegumu, turklāt padarījis “Mavericks” par “play-off” pretendentiem. Aizvadītajās 27 spēlēs (17.dec) basketbolists vidēji guvis 18,2 punktus, atdevis 4,6 piespēles un savācis 6,7 atlēcošās bumbas.  Ņemot vērā augstāk redzamo, totalizatori Dončiča iespējas novērtējuši ar koeficientu 1.20 (Betsafe) – 1.25 (Optibet/Pafbet).

Tuvākais Dončiča sekotājs ir Deandre Eitons no Fīniksas “Suns”, kura skaitļi arī ir salīdzinoši izcili, taču diskusijas raisa tas, vai līdzīgu sniegumu basketbolists spētu rādīt arī citās komandās, jo “Suns” šobrīd ir viena no sliktākajām komandām līgā.

Basketbolists vidēji spēlē šobrīd guvis 15,6 punktus un savācis desmit atlēcošās bumbas. Taču totalizatori viņa iespējas novērtējuši ar koeficientu 6.00 (Pafbet) – 7.45 (Betsafe)

Pirmo trijnieku noslēdz Trae Jangs no Atlantas “Hawks”. Basketbolists šobrīd vidēji gūst 15.4 punktus spēlē, taču viņa metienu procents rada lielas šaubas par ilgtermiņa spējām. Totalizatori viņa iespējas iegūt gada debitanta titulu vērtē vien ar koeficientu 11.00(11.lv/Pafbet) -13.00(Betsafe/Optibet).

Ja meklē veidus, kā nedaudz palielināt savu bilanci sezonas beigās, likme basketbolā uz Dončiču droši vien būs laba opcija (ja apsver ko tādu, dari to šobrīd, jo koeficients noteikti kritīs), taču lielu lomu meklētājiem šis tirgus noteikti neliksies interesants.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *