Optibet

Septembra beigās par vairākiem tūkstošiem eiro bagātāks kļuvis kāds Optibet totalizatora spēlētājs, kuram, acīmredzot, patīk riskēt. 

Un šoreiz risks (vai izcilas zināšanas 🙂 ) ir atmaksājies. 28.septembra vakarā kāds spēlētājs vārdā Aigars ar kombinētās Live likmes palīdzību 25 eiro likmi Optibet totalizatorā pārvērtis par 16  765,62 eiro laimestu.

Kartiņā trīs Live notikumi, turklāt visi handbola un ar neizšķirtu pirmajā puslaikā – Eiropas sieviešu čempionāta mači Polija-Ukraina (koef. 10.00) un Maķedonija-Čehija (koef. 9.25) , kā arī Zviedrijas augstākās līgas mačs starp “Hallby” un “Onnereds”(7.25). Kopējais koeficients – 670.625!

 

Pavisam neparasts un ievērības cienīgs fakts ir tāds, ka visas augstāk minētās spēles pirmajā puslaikā noslēdzās ar 14:14 neizšķirtu. Zvaigznes sastājušās ne pa jokam! 🙂

Tomēr nevienam no mums tagad nevajadzētu mesties veikt šādas vai līdzīga veida handbola likmes. Minētais spēlētājs noteikti iepriekš zaudējis pietiekami daudz, lai tiku līdz tik iespaidīgam laimestam. Šoreiz paveicās. Cerēsim, ka iegūtie līdzekļi tiks izmantoti atbildīgi.

Kā zināms, Optibet savā īpašumā jau vairākus mēnešus tur lielākā sporta likmju laimesta godu Latvijas vēsturē, kad 2019.gada februārī ar sistēmas likmes palīdzību tika laimēti gandrīz 118 tūkstošus eiro. Tikai nedaudz atpaliek 11.lv, kur 2018.gada Ziemassvētkos kāds spēlētājs kļuva par 95 tūkstošiem eiro bagātāks.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *