totalizatori

22.septembrī Latvijas sieviešu basketbola izlase debitēs Pasaules kausa finālturnīrā Tenerifē. Totalizatori.lv aplūkos turnīra favorītus un latviešu dāmu izredzes. 

Latvijas izlase

Latvijas sieviešu basketbola izlase 2018.gada Pasaules kausam kvalificējās 2017.gada Eiropas čempionātā, kurā ieņēma sesto vietu, tādējādi nodrošinot pēdējo ceļazīmi.

totalizatori

Foto: Basket.lv

Komandas sastāvs ar nelielām izmaiņām ir tāds pats, kāds tas bija pirms gada Eiropas čempionātā. Sastāvā ir ar pieredzi bagātās Baško – Melnbārde (TTT-Rīga), Aija Putniņa (Mersin, Turcija) un Aija Brumermane (Landerneau Bretagne, Francija) , līderes Anete Šteinberga (Castors Brain, Beļģija) un Elīna Dikeoulakou (1KS Sleza Wroclav, Polija), kā arī talantīgās, otrpusokeānam spēlējošās jaunās spēlētājas Kitija Ļaksa (University South Florida, ASV) un Digna Strautmane (Syracuse NCAA, ASV). Ļaksa ir izlases slepenais ierocis uz trīspunktu līnijas, jo ar 18 precīziem tālmetieniem turnīrā viņa bija labākā pagājušajā gadā Prāgā. Interesanta ir 29 gadus vecās TTT-Rīga aizsardzes Baibas Eglītes atgriešanās izlasē – pēdējo reizi viņa izlases kreklu oficiālā spēlē vilka pirms pieciem gadiem, taču šī būs basketbolistes debija kādā no lielajiem turnīriem.

Pārbaudes spēlēs latviešu dāmām svārstīgs sniegums – piecas uzvaras un pieci zaudējumi, taču pēdējās trīs spēlēs divreiz pārliecinoši pārspēta Eiropas čempiononāta ceturtās vietas ieguvēja Grieķija, kā arī 2017.gada Americup uzvarētāju Kanāda.

Totalizatori ar koeficientu 86.00-145.00 neierindo Latviju starp favorītēm uz uzvaru, taču uz iekļūšanu top 3 koeficients 5.00-31.00 robežās. Latvija turnīrā spēlēs D grupā kopā spēcīgo ASV, Ķīnu un Senegālu. Totalizators 11.lv Latviju ar koeficientu 11.25 izvirzījis kā otro favorīti uz uzvaru grupā, kas ļauj kvalificēties cīņai par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

TotalizatorsUzvara turnīrāTop3Uzvara grupā
11.lv86.005.0011.25
Optibet145.00
Pafbet101.0031.00

Favorīti

Trīs galvenie favorīti uzvaru turnīrā ir ASV, Austrālija un Spānija.

ASV

Deviņkārtējā pasaules čempione arī šogad ir pārliecinoša favorīte turnīrā.  Sastāvā esošās basketbolistes pārstāv sieviešu NBA (WNBA) un NCAA, starp viņām ir arī pagājušās sezonas WNBA MVP Breanna Stjuarte. Komandu vadīs Dona Steilija, kurai šis būs pirmais šāda ranga starptautiskais turnīrs, taču ar šādu sastāvu būtiskām problēmām nevajadzētu rasties. Bez pārsteigumiem, gatavošanās posms aizvadīts bez zaudējumiem un ASV ir gatva iegūt desmito zeltu. To paredz arī totalizatori piešķirot pārliecinošu 1.02-1.03 koeficientu. ASV spēku nāksies izjust arī Latvijas izlasei, turklāt jau grupu turnīrā

Austrālija

Pagājušā gada Pasaules kausa bronzas medaļas ieguvējas Austrālijas sastāvu ietekmējušas dažādas traumas, taču sastāvā joprojām ir lielākā zvaigzne Liza Kembedža(Dallas Wings , ASV) un uzlēcošās zvaigznes Alana Smita un Ezi Magbegora (Melbourne Boomers, Austrālija). Totalizatori Austrālijas izredzes uzvarēt turnīrā vērtē ar koeficientu 13.50-15.00

Spānija

Attēlu rezultāti vaicājumam “Spain women's basketball team”Arī Eiropas čempione Spānija aizvadījusi pārliecinošu gatavošanās posmu un cīnīsies par trešo finālu pēc kārtas. Spānijas sastāvā noteikti ir izceļama Eiropas čempionāta MVP Alba Torensa (Jekaterinburgas UMMC, Krievija ), kura gan šobrīd nerāda to pārliecinošāko sniegumu, taču svarīgos brīžos viņa zina, ko darīt. Totalizatori Spānijas iespējas uzvarēt turnīrā vērtē ar koeficientu 15.00-18.00.

TotalizatorsASVAustrālijaSpānija
11.lv1.0213.5015.00
Optibet1.0213.5015.00
Pafbet1.0315.0018.00

Totalizatori.lv vēl veiksmi Latvijas izlasei Pasaules kausa debijā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *