Premjerlīga 2021./2022. – Vai “United” kļūs par čempioniem?

Pēc izlašu pārtraukuma ar ceturtās kārtas spēlēm atsāksies Anglijas Premjerlīga. Kas pēc pirmajiem aizvadītajiem mačiem ir totalizatoru favorīti un Krištianu Ronaldu pāreja uz “United” paaugstināja komandas cerības uz titulu?

Vislabāk sezonu sākusi “Tottenham Hotspur”, kas guvusi panākumus visās trīs spēlēs. Kopvērtējumā tai ar septiņiem punktiem seko veselas piecas komandas (“West Ham” “Manchester United”, “Chelsea”, “Liverpool”, “Everton”).

Protams, visskaļākie notikumi norisinājušies ārpus laukumiem. Jautājumi par Harija Keina nākotni Totenhemā, kā arī skaļā Ronaldu pievienošanās “United”.

Manchester City (1.30)

Sezonas galvenā favorīte “City” sezonu sākusi ar divām uzvarām un vienu zaudējumu, kas pagaidām komandai liek atrasties tabulas septītajā pozīcijā. Tajā pašā laikā “City” šobrīd ar lepoties ar pieklājīgu +9 vārtu attiecību. Pēc 0:1 zaudējuma sezonas atklāšanas spēlē pret “Tottenham”, zilie pārliecinoši ar 5:0 sagrāva “Norwich City” un “Arsenal”.

“Mums šobrīd ir seši punkti trīs spēlēs, taču, manuprāt pēdējās divas nedēļas ļoti palīdzējušas strādāt pie mūsu pamatiem un principiem, ” atzina kluba galvenais treneris Peps Gvardiola. “Es teicu spēlētājiem : “Turpiniet šādā garā.”. Es neesmu līdz galam apmieriāts ar rezultātu, taču mani apmierina attieksme.”

No spēlētāju skatpunkta divas pārejas, kurās bija iesaistīts “City” vārds, Ronaldu un Keina, komandai aizslīdēja gar degunu, tāpēc tai būs jāpaļaujas uz savu kodolu.

Chelsea (1.85)

“Chelsea” sezonas sākumā veikli iekārtojusies TOP 4 pozīcijā un visticamāk negrasās to pamest. Komanda sezonu sākusi ar divām uzvarām un vienu neizšķirtu, kas šobrīd ļauj atrasties ceturtajā vietā.

Pēdējā mačā pirms izlašu pārtraukuma “Chelsea” nospēlēja neizšķirti pret “Liverpool”, taču šāds iznākums klubam deva daudz vairāk nekā vienu punktu. Pirmā puslaika beigās londonieši palika mazākuma Rīsa Džeimsa sarkanās kartiņas dēļ, kas sašķobīja komandas izredzes.

“Man nepatīk šādas sarkanās ne tikai tāpēc, ka tā tika piešķirta mums, bet kad arī skatos spēli TV, jo man tas sabojā spēli. Neviens negrib redzēs ko tādu 45 minūtes augsta līmeņa spēlē, ” skaidro ‘Chelsea” galvenais treneris Tomass Tuhels.

Liverpool (2.60)

Līdzīgi kā “Chelsea” arī “Liverpool” sezonu sākusi ar divām uzvarām un neizšķirtu un tabulā atrodas tieši zem Londonas kluba. Lai gan komandai savstarpējā spēlē bija ilgstoša priekšrocība spēlēt vairākumā, tā vienkārši nespēja uzlauzt “Chelsea” monolīto aizsardzību.

“Liverpool” ir viens no labākajiem sastāviem līgā līdz ar aizsarga Virglila Van Dijka atgriešanos, kas turpinās tāds būt arī sezonas atlikušajā daļā, pat ja komandu ietekmēs savainojumi.

“Man ir līdzīgas izjūtas kā jebkurā citā komandā, kura esmu spēles – tēmēt uz tik augstiem mērķiem cik vien iespējams, “stāsta komandas pussargs Tiago. “Tas nozīmē, ka mums jāuzvar visi iespējamie turnīri, tai skaitā Čempionu līga un kausu izcīņas. Tas vienmēr ir bijis mērķis. Mēs gribam uzvarēt visu un iegūt izsalkumu, ne tikai uzvarot turnīros, bet katrā spēlē. ”

Manchester United (3.00)

Līdz ar Krištianu Ronaldu pievienošanos, “United” izredzes uz titulu ir palielinājušās no 9.00 līdz 3.00. Tagad komandai ir dinamiskākais uzbrukuma kodols Eiropā ar Ronaldu, Markusu Rešfordu, Džeidonu Sančo, Antoniju Martialu, Edisonu Kavani, Meisonu Grīnvudu un Bruno Fernandešu.

Arī “United” sezonu sācis ar divām uzvarām un neizšķirtu – panākumi pret “Wolves” un “Leeds”, kā arī 1:1 pret “Southampton”. Nav šaubu, ka likmei uz “United” panākumu visā sezonā šobrīd ir liela vērtība.