ASV restorāns Buffalo Wild Wings plāno kļūt par vietu, kur bez alus un ēdiena būtu iespējams veikt arī sporta likmes. 

Vistu spārniņu un sporta bāru ķēde meklē jaunas biznesa iespējas, pateicoties maijā atceltajiem federālajiem ierobežojumiem sporta likmēm.

Restorānu ķēdei, lai realizētu šādu piedāvājumu, visticamāk būs jāsadarbojas ar kādu iestādi, kura jau piedāvā sporta likmes, ņemot vērā, ka licenzēšanas noteikumi ASV ir atšķirīgi katrā štatā.

totalizatoriLai gan var šķist, ka šī ziņa nav būtiska, j0, piemēram Latvijā darbojas vairāki sporta bāri, jāapzinās. ka ASV līdz šim ir bijuši ļoti stingri ar totalizatoriem un azartspēlēm saistīti ierobežojumi.

Arī Wild Wings motivācija šajā gadījumā ir skaidra – restorānu ķēdes ASV 2018.gadā piedzīvo ne tos labākos laikus. Tajā pašā laikā Wild Wings bijis spēcīgs izņēmums, jo būtiska uzmanība pievērsta klientu pieredzei. Sporta likmes, iespējams, ir lieta, kas to spēcīgi varētu paspilgtināt un piesaistīt arī jaunus klientus.

Pastāv uzskats, ka maksimālā summa, ko ģimene ASV parasti vēlas iztērēt restorānā ir ap 40 dolāriem, kas būtībā nav īpaši liela summa. Pievienojot sporta likmju servisu, parādās pavisam cita veida ienākumu straume, kas potenciāli var daudzkāršot uzņēmuma ienākumus.

Ja šāda invovācija būs veiksmīga, kādai tai bez šaubām vajadzētu būt, nebūs brīnums, ka to mēģinās ieviest arī citi uzņēmumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *