totalizatori

Totalizatori un stratēģija ir divas nešķiramas lietas, šaubu nav. Šajā rakstā aplūkosim nedaudz nestandarta, taču populāras un, iespējams, ienesīgas futbola likmes stratēģiju – virs 3.5 vārtiem.

Tātad, īsumā par virs 3.5 un šāda veida likmēm futbolā kā tādām. Būtībā runa ir par kopējo gūto vārtu skaitu mačā. Šajā gadījumā likme ir sekmīga, ja spēlē tiek gūti četri vai vairāk vārti.

Kāpēc .5? Atbilde ir vienkārša un pašsaprotama – tādā veidā tiek izslēgta iespēja, ka sporta likmei nav rezultāta. Tā vai nu uzvar, vai arī zaudē.

Protams, jāņem vērā, ka šāda veida likmēs netiek ieskaitīti gūtie vārti papildlaikā vai pendelēs, ja tādas ir nepieciešamas. Tikai pamatlaiks+kompensācijas laiks.

Priekšrocības tieši virs 3.5 vārtu likmēm ir dažādas. Pirmkārt, virs/zem likmes pašas par sevi ir populāras, līdz ar to likviditāte būs labā līmenī, tas ir,  koeficienti būs efektīvāki un ir nepieciešamas lielākas likmes, lai tos ietekmētu. Virs 3.5 likmēs tas īpaši būs novērojams gadījumos ar konstanti rezultatīvām komandām.

Virs 3,5 likmes piedāvā arī pieklājīgus koficientus. Vidēji totalizatori tos piedāvā ap 5.00 mazrezultatīvām komandām, 3.50 standarta spēlei, un ar vien zemāki atkarībā no komandu spēka samēriem. Piemēram, ja Mančestras City spēlē pret kādu lejasgala komandu, koeficients uz šādu likmi būs tuvāk 1.70.

Bez šaubām, virs 3.5 vārtu likmes ir diez gan augsta riska, ņemot vērā, ka futbolā vismaz četri vārti spēlē nav izplatīta parādība. Tajā pašā laikā veiksme un laba stratēģija var padarīt šādu likmju veikšanu aizraujošu.

Runājot par mīnusiem, protams, virs 3.5 likmes realizējas retāk kā, piemēram,virs 1.5 vai virs 2.5. Līdz ar to, nepieciešama pacietība un kvalitatīva analīze.

Turpinot par pacietību, gan jau jebkurš ir piedzīvojis situāciju, kad līdz likmes uzvarai pietrūkst viens vārtu guvums, komanda dara visu, lai tos gūtu, taču veiksmes trūkums vai vārtsargu prasmes liedz trāpīt mērķī. Tas var būt ļoti kaitinoši, taču atkal jāatceras par pacietību.

Tagad gan pievēršamies totalizatora stratēģijām. Pirmā un pašsaprotamākā ir statistikas analīze. Tātad, tas ko mēs darām ir meklējam komandas, kuras regulāri izceļās ar augstu rezultativitāti.

Protams, arī aplūkojam komandas, kuras ir labas aizsardzībā un mazrezultatīvas, lai to tām izvarītos. Ja pat komanda katrā mačā sit iekšā daudz vārtu, saskaršanās ar labu aizsardzību var sagādāt problēmas.

Kur meklēt precīzu statistiku? Resursi ir daudz un dažādi, par tiem esam rakstījuši iepriekš, taču šajā gadījumā pārskatāmāks būs soccerstats.  Kā piemēru izmantosim Nīderlandes futbola līgu, kura ir diez gan pateicīga priekš virs 3.5 vārtu likmēm.

Kā redzams, vidēji līgā vairāk par 3 vārtiem tiek gūti 38% gadījumu, taču tādām komandām kā Feyenoord un Willem II tā notiek pat 50% gadījumu. Bez šaubām, totalizatori arī neguļ un vēro statistiku, tāpēc koeficienti uz šādām spelēm būs mazāki kā ierasts.

Būtiski ir arī salīdzināt sniegumu mājās un izbraukumā. Kā redzams, piemēram, PSV izbraukumos pat 59% spēļu tiek gūti virs 3.5 vārtiem.

Papildus statistikai uzmanība jāpievērš arī komandu uzbrukuma stilam, ar spēlētājiem saistītām ziņām (piem., rez.spēlētājs nepiedalās spēlē) un tamlīdzīgi.

Ja statistika tev šķiet sarežģīta, ir arī vieglāki varianti. Totalizatori lielai daļai spēļu piedāvā live likmju opciju, ko var mēģināt izmantot savā labā. Nogaidot līdz otrajam puslaikam, virs 3.5 likmēm var parādīties pieklājīga vērtība. Pieņemsim, ka pirmajā puslaikā ir gūti divi vārti. Protams, nav garantēts, ka tikpat tiks gūti arī otrajā, taču laba iespēja noriskēt un veikt likmi. Arī šeit tomēr der uzmest aci statistikai, šajā gadījumā vārtu gūšanas laikiem.

Kā noprotams, pareizi izmanojot statistiku un live likmes iespējams atrast labu vērtību un padarīt likmju veikšanu uz virs 3.5 vārtiem ienesīgu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *