Pamatīgu vilšanos sporta likmes sagādājušas kādam nīderlandiešu spēlētājam, kuram gar degunu aizslīdējis 470 tūkstošus eiro vērts kombinētās likmes laimests.

Pagājušās nedēļas nogalē spēlētājs 20 eiro vērtā sporta likmes kartiņā sakombinēja deviņus notikumus, kuros apvienoti spēles uzvarētāja un virs 2,5 vārtu likmes. Kopējais koeficients 17864.75 potenciāli varēja ienest 470 tūkstošu eiro lielu laimestu, ieskaitot iespaidīgu attiecīgā totalizatora 40% bonusu.

Astoņās spēlēs viss izgājis kā pa diedziņu, taču devītā sagādājusi skarbu belzienu, liecina sociālajā tīklā reddit publicētais kupons. Šveices otrās futbola līgas mačā starp FC Vaduz un Cīrihes Grasshopper tika prognozēta Grasshopper uzvara un minētais virs 2,5.

Vārtu likme izvērtās sekmīga jau spēles 58.minūtē, turklāt Grasshopper 65.minūtē atradās vadībā ar 3:1. Vaduz ātri vien vienus vārtus atspēlēja un 87.minūtē pat izlīdzināja rezultātu, kas lika zaudēt kopējai likmei un visam kuponam.