Totalizatori Latvijā

Synottip totalizators
Bezriska sporta likme līdz 50€
11.lv
3x11€ bezriska likmes jaunajiem klientiem
Betsafe
3 x €10 likmes bez zaudējuma riska
Optibet totalizators
30€+30€ likmes bez riska
Unibet
25€ bezriska likme
Pafbet
10€ reģistrācijas bonuss

Totalizatori Latvijā dara visu, lai saviem klientiem sniegtu pašu labāko un spēlētāju vēlmēm atbilstošāko piedāvājumu. Tas gan nemaina faktu, ka galējai izvēlei jābūt objektīvos apsvērumos balstītai. Ko ņemt vērā?

Šajā lapā apskatīti seši salīdzinoši atšķirīgi totalizatori, katrs ar savām labajām un sliktajām īpašībām. Vispirms svarīgi atzīmēt, ka visi tie Latvijā licenzēti un legāli, kas ļauj izvairīties no dažādiem riskiem un un to sekām. 

Neatkarīgi no tā, vai tevi interesē hokeja totalizators vai kaut kas cits, vērts ņemt vērā tālāk minētās lietas.

Bonusi un īpašie piedāvājumi

Varbūt nav tas pats svarīgākais izvēles faktors, tomēr sākt piedzīvojumu ar kādu patīkamu bonusu nenāk par skādi. Pieejamie bonusi ir dažādi – bezriska likmes, iemaksas bonusi un tamlīdzīgi. Piemēram, Pafbet totalizators jaunajiem klientiem piedāvā piecu eiro naudas bonusu, kamēr Optibet totalizators aicina iegūt bezriska likmes.

Pirms bonusa izvēles ļoti svarīgi ir iepazīties ar noteikumiem (piemēram, vai un kāds ir ievadāmais bonusa kods), lai nerastos lieki pārpratumi. Jāatzīst, ka totalizatori Latvijā neizceļas ar pārāk komplicētiem bonusiem.

Bez minētajiem reģistrācijas bonusiem pieejami arī salīdzinoši regulāri īpašie piedāvājumi, teiksim, par godu lielākiem sporta veidu notikumiem. Attiecīgajos gadījumos bezriska likmes totalizatori piedāvā visbiežāk.

Klientu serviss

Nav šaubu, ka totalizatori, vismaz sākumā,  radīs dažādus jautājumus vai problēmas. Tāpēc ļoti svarīgi, lai kāds operatīvi un kvalitatīvi spētu tās atrisināt.

Pamatā totalizatori Latvijā piedāvā saziņu ar live čata, epasta vai telefona palīdzību. Piemēram, Synottip totalizators minētajos veidos piedāvā iespēju sazināties ar operatoriem 24 stundas diennaktī, kas ir nav slikti, ja ķibeles rodas nakts spēles laikā vai brīvdienās.

Vienkāršākajos jautājumos var palīdzēt biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kurā kompakti apkopota svarīgākā informācija par maksājumiem, likmju veidiem daudz ko citu, kas palīdz nodrošināt patīkamu pieredzi bez liekiem sarežģījumiem.

Drošība

Jebkuram spēlētājam ir svarīgi, lai viņa līdzekļi būtu drošībā un aizsargāti pret ļaundariem. Tomēr uztraukumam nav pamata, jo iegūtā regulatora licenze apliecina, ka totalizators atbilst drošības standartiem.

Piemēram, Optibet totalizators ir sertificēts starptautiskā testēšanas laboratorijā “Gaming Labs” un izmanto Sectiogo risinājumus. Tāpat totalizatori Latvijā klientu datus glabā atbilstoši Latvijas Datu Valsts inspekcijas standartiem.

Iemaksu/izmaksu sistēma

Ir būtiski, ka totalizatori piedāvā plašu maksājumu veidu klāstu, kā arī lai to veikšana notiktu pietiekami ātri, kvalitatīvi un droši .

Pieejamie veidi totalizatoros Latvijā gan diži neatšķiras. Visur atradīsi iespējas veikt iemaksu ar internetbankas, maksājumu kartes vai bankas pārskaitījuma palīdzību, kamēr izmaksas iespējamas tikai uz reģistrēto bankas kontu.

Krasas atšķirības gan novērojamas izmaksu ātrumā. Tās bankas kontā nonāk stundas līdz pat vairāku dienu laikā. Synottip totalizators izmaksas apstrādā vairākas reizes dienā, tomēr to nonākšana bankas kontā var ilgt līdz pat trim dienām.

Totalizatori Latvijā ir par drošu un atbildīgu spēli, tāpēc tiek piedāvāts uzlikt iemaksu limitu, piemēram, 24 stundu laikā. Tāpat Pafbet totalizators noteicis maksimālo gada iemaksu limitu, kas ir 30 tūkstoši eiro.

Koeficienti

Piedāvātās likmes totalizatori apzīmē ar decimālajiem koeficientiem, kas bieži vien dažādiem notikumiem būs atšķirīgi. Protams, tās nebūs pārāk lielas, tomēr reizēm pat nelielas izmaiņas ir būtiskas.

Viens hokeja totalizators uz Rīgas “Dinamo” panākumu piedāvā 2.50 koeficientu, kamēr cits 2.60. Veicot 100 eiro likmi, laimests atšķirsies par 10 eiro (250 pret 260). Koeficientu atšķirības atkarīgas no bukmeikeru komandas, koeficientos iekļautajām “komisijām”, tirgus īpatnībām, konkurences un tā tālāk.

Ir totalizatori, kuru izliktie koeficienti vienmēr būs augsti un agresīvi, kamēr citi būs konservatīvāki, taču stabilāki un mērenāki. Labāko koeficientu “izķeršanai” un monitoringam vērts atvērt kontu vairākos kontos, lai nepieciešamības gadījumā atrastu vērtību un izmantotu priekšrocības.

Dizains/lietojamība

Visbeidzot, nav slikti, ja spēles pieredze ir acīm baudāma un tehniski ērta. Sākot ar pārskatāmu un viegli izmantojamu pieejamo sporta likmju sarakstu, līdz pat modernai mobilajai versijai, kura izmantojama jebkurā vietā un laikā bez liekiem sarežģījumiem.

Pafbet totalizators piedāvā gaišu dizainu ar sporta veidu un notikumu sarakstu labajā stūrī, kurā var ir salīdzinoši ērti orientēties.

Jā, var šķist, ka visi totalizatori ir vienādi, taču, kā redzams, atšķirības slēpjas niansēs. Atliek tikai saprast savas vēlmes un izvēlēties tām piemērotāko.