Synottip totalizatorslink icon

Bezriska sporta likme līdz 50€

Plašākai publikai Synottip pazīstams kā zemes azartspēļu operatora “Joker” sporta bārs, taču kopš 2014.gada tiek nodrošināta arī online totalizatora darbība.

Bonusi un īpašie piedāvājumi

Synottip totalizators jaunajiem klientiem pēc pirmās iemaksas piedāvā veikt bezriska likmes līdz pat 50 eiro vērtībā. Veicot pirmo iemaksu jānorāda Synottip bonusa kods “sports50” un pirmo 24 stundu laikā jāveic likmes uz savstarpēji nesaistītiem sporta notikumiem. Ja noteiktajā laika posmā piedzīvosi zaudējumus, Synottip sniegs naudas atmaksu līdz pat 50 eiro vērtībā. Teiksim, ja veiksi 100 eiro likmi un tā zaudēs, pusi jeb 50 eiro saņemsi atpakaļ savā kontā. Piedāvājumam kvalificējas vienkāršās pirmsnotikuma un live likmes ar maksimālo koeficientu 4.00.

Tāpat totalizatorā pieejami regulāri īpašie piedāvājumi un VIP klubs, kurā veicot likmes var krāt punktus, kas vēlāk apmaināmi pret naudu.

Klientu serviss

Synottip totalizators piedāvā 24 stundas diennaktī pieejamu klientu servisu live čatā, epastā vai telefoniski. Tāpat atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem pieejamas biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļā.

Iemaksu/izmaksu sistēma

Synottip totalizators piedāvā veikt iemaksas ar internetbankas (SEB, Swedbank), bankas kartes (VISA, Mastercard) vai bankas pārskaitījuma starpniecību. Minimālā iemaksa 10 eiro, maksimālā 1500, maksimālāis iemaksu limits diennakts laikā – 8000 eiro.

Savukārt izmaksas veicamas tikai uz reģistrēto bankas kontu, minimālā summa 10 eiro. Izmaksas tiek apstrādātas vairākas reizes dienā, taču spēlētāja kontā tās nonāks līdz trīs dienu laikā.

Drošība

Synottip izmanto RapidSLL drošības risinājumus, tāpat godīgumu un drošumu apliecina Latvijas regulatora licenze.

Koeficienti

Lai gan Synottip totalizatora piedāvātie koeficienti, salīdzinot ar konkurentiem, nav tie augstākie, tie ir pietiekoši stabili un ik pa laikam nodrošina labu vērtību.

Dizains

Totalizatora dizains ir salīdzinoši novecojis, taču tā lietojamība ir pietiekami pārskatāma un ērta. Īpaši izceļama ir Synottip aplikācija Android lietotājiem, kas ļauj veikt sporta likmes jebkurā vietā un laikā ar pāris glāstu palīdzību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *