Kā zināms, ilgtermiņa sekmēm likmju veikšanā nepieciešams pētīt, pētīt un vēlreiz pētīt, lai iegūt kaut nelielas priekšrocības pār bukmeikeriem. Tieši tāpēc totalizatori.lv vēlas iepazīstināt dažādiem resursiem futbola likmēm, kas var palīdzēt padarīt totalizatoru spēlēšanu ienesīgāku un izvēlēties labākās likmes.

Jā, azartspēles pamatā ir izklaide, taču ja vēlies gūt panākumus, ar veiksmi vien nepietiks. Profesionāliem likmju veicējiem vienmēr ir padziļinātas zināšanas par sporta veidu, kurā tiek veiktas likmes un tie izmanto dažādus resursus, lai analizētu potenciālos spēļu iznākumus.

Līdz ar futbola attīstību progresējis arī veids, kā spēle tiek pasniegta faniem. Ja agrāk statistika bija gana nepieejama un bija krietni jāiespringst, lai to atrastu, tad šobrīd visi dati ir pieejami pāris klikšķu attālumā. Tālāk minētie resursi ir pietiekami kvalitatīvi un apjomīgi, lai atrastu sev nepieciešamo.

Transfermarkt.com

Kā pirmo noteikti jāpiemin Transfermarkt – unikāls resurss, kurš nodrošina informāciju par jebkuru futbola spēlētāju pāreju visā pasaulē. No vairāku miljonu darījumiem lielākajās Eiropas līgās, līdz dažādiem īres darījumiem starp, piemēram, Dienvidamerikas klubiem.

Lapā arī pieejama informācija par komandu un spēlētāju sniegumu netikai tekošajā sezonā, bet arī iepriekšējās. Piemēram, ja aplūkojam Barselona komandas profilu, tur pieejama informācija par komandas spēlētāju kopējo vērtību, spēlētāju vidējo vecumu un pat ārzemju spēlētāju procentu. Protams, viegli ir atrodama arī informācija par katru spēlētāju atsevišķi, kas iekļauj gūtos vārtus, pavadīto laiku laukumā utml.

Ļoti svarīgi, ka Transfermarkt pieejami dati par komandas pēdējo spēļu sniegumu, kā arī aktuālo spēlētāju izvietojumu, kas mēdz spēlēt būtisku lomu likmju veikšanā. Papildus tam iespējams atrast katra spēlētāja vēsturisko sniegumu pret konkrētu komandu.

Soccerstats.com

Soccerstats.comSoccerstats ir viena no lietotājam draudzīgākajām futbola statistikas lapām, kura nodrošina plaša aspekta statistiku.

Likmju veikšanā noteikti var palīdzēt uz dažādiem likmju veidiem balstīta statistika, kas var palīdzēt spēlētājiem, kuri iecienījuši veikt likmes, piemēram, uz gūto vārtu skaitu vai laika periodu, kad vārti tiks gūti.

Lapa nodrošina informāciju par krietnu daudzumu līgu visā pasaulē, īpaši lietderīgi, ja likmes tiek veiktas uz mazpazīstamām līgām. Viss ir ērti atrodams un atspoguļots vienkāršā veidā.

Piemēram, izmantojot Soccerstats iespējams izvēlēties sadaļu “Vidējais vārtus skaits mačā”, kur alfabētiskā sistēmā redzamas komandas un to vidēju gūto vārtu skaits spēlē. Informācija var palīdzēt izlemt, kurām komandām ir vērts pievērst uzmanību likmju veikšanā un no kurām labāk izvairīties.

Kopumā šis noteikti ir viens labākajiem futbola statistikas resursiem, pateicoties tā ērtumam un piedāvātajai statistikas dažādībai.

Whoscored.com

WhoScored.comIespējams, pilnvērtīgā futbola datubāze. Whoscored.com pieejama informācija par aktuālajām spēlēm, reāllaika rezultātiem, tāpat tiek piedāvātas ziņas, statistika, kā arī lielāko spēļu preview. 

Jau ieejot mājas lapā pieejama svarīgākā informācija, nav nepieciešams lieki urķēties, lai atrastu sev nepieciešamo. Resurss piedāvā spēlētāju un komandu statistiku, kā arī spēlētāju reitingus, balstītus uz whoscored kritērijiem.

Īpaši izceļama preview sadaļa, kura pirms spēlēm nodrošina visus zīmīgākos faktus – iespējamo pamatsastāvu, komandas ziņas, iespējamo spēlētāju izvietojumu. Tāpat tiek novērsta situācija, kad likmju veicējs nav informēts par pēkšņām izmaiņām sastāvā.

Vērā ņemama ir arī dienas faktu sadaļa, kas piedāvā interesantas likmes katru dienu. Whoscored var būt lietderīgs katram likmju veicējam, neatkarīgi no tā vēlmēm.

Ceram, ka šie resursi palīdzēt veikt labākās likmes un gūt peļņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *