Jau 18.septembrī jauno sezonu uzsāks Eiropas spēcīgāko klubu līga – UEFA Čempionu līga. Totalizatori.lv apskatīs katras komandas  izredzes uzvarēt grupā, kā arī iekļūt nākamajā kārtā. 

E grupā spēlē Atēnu AEK, Ajax, Minhenes Bayern un  Lisabonas Benfica. 

Minhenes Bayern

Attēlu rezultāti vaicājumam “bayern”Bayern grupu izlozē kārtīgi nepaveicās vai arī otrādi, atkarīgs no perspektīvas. Bavārieši ir izvairījušies no pārējiem milžiem, tāpēc uzvarai grupā nevajadzētu sagādāt nekādas problēmas. No otras puses, salīdzinoši vājā konkurence, protams, nav diez ko iepriecinoša. Turklāt, domājams, ka šādā grupā visi no Bayern sagaida uzvaras visās spēlēs. Šāda uzdevuma neizpildīšanas gadījumā trenera Kovača virzienā var sekot kaudze kritikas. Piņķerīgākā varētu būt Benfica uzveikšana, ar kuru jātiekas jau pirmajā spēlē. Ja tas tiks paveikts, pārējās spēles būs formalitāte. Aizvadītajās trīs spēlēs Bundeslīgā Bayern cīnījusies bez zaudējumiem. Totalizatori ar koeficientu 1.14-1.23 pārliecinoši prognozē Bayern uzvaru grupā.

Lisabonas Benfica

Attēlu rezultāti vaicājumam “benfica”Pateicoties otrajai vietas Portugāles augstākajā līgā, Benfica automātiski iekļuva kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā, kurā divu spēļu summā ar 2:1 pārspēja Fenerbahce.  Grupu turnīrā lisabonieši iekļuva, Play-off kārtā pārspējot Saloniku PAOK. Benfica sezonu Portugālē sākusi ar trim uzvarām četrās spēlēs, taču uz doto brīdi situācija tabulā ir diez gan sīva – piektās vietas īpašniece CS Martimo atpaliek vien par vienu punktu. Ja šāda konkurence saglabājas visas sezonas garumā, būs interesanti pavērot kā tas ietekmēs komandas sniegumu Čempionu līgā. Vasaras pārejas periods Benfica bijis pietiekoši aktīvs, un komanda sastāvu papildinājusi ar tādiem talantiem kā Fakunda Fereira un Nikolass Kastilju. Ņemot vērā Bayern neaizskaramību, lai iekļūtu nākamajā kārtā būs jācinās ar pārējām divām komandām, kam provizoriski nevajadzētu sagādāt lielas grūtības. Totalizatori Benfica izredzes uzvarēt grupā vērtē ar koeficientu 7.50 – 8.75.

Amsteramas Ajax

Attēlu rezultāti vaicājumam “ajax”Otrā vieta Niderlandes augstākajā līgā Ajax ļāva startēt Čempionu līgā no otrās kvalifikācijas kārtas. Tajā amsterdamieši ar 5:1 divu spēļu summā sagrāva Austrijas bundeslīgas otras vietas īpašniekus Sturm Graz, trešajā kārtā ar 5:2 pārspēta Beļģijas līgas otrās vietas īpašniece Standard Liege, savukārt cīņā pār iekļūšanu grupu turnīrā ar 3:1 pārspēta Kijevas Dinamo. Protams, izloze Ajax nav bijusi tā veiksmīgākā, taču komandu grūti uzreiz norakstīt. Galvenais iemesls ir tajā esošie talanti, kurus jau vēro Eiropas elites klubi. Liela uzmanība jāpievērš 19 gadus vecajam aizsargam De Ligtam, kurš tiek uzskatīts par vienu no pasaules lielākajiem talantiem savā pozīcijā. Tāpat nevar aizmirst par 20 gadus veco pussargu De Jongu, kurš esot Tottenham Hotspur un FC Barselona redzeslokā. Jebkurā gadījumā, uzbrucējiem Huntelāram un Neresam vajadzēs būtisku atbalstu, lai konkurētu ar pretiniekiem. Ar četrām uzvarām piecās spēlēs Ajax ieņem otro vietu Nīderlandes līgas tabulā. Ajax izredzes uzvarēt grupā totalizatori vērtē ar koeficientu 9.00-11.00.

Atēnu AEK

Attēlu rezultāti vaicājumam “AEK”Uzvara Grieķijas Superlīgā, ļāva AEK uzsākt kvalifikāciju no trešās kārtas. Tajā ar 3:2 divus spēļu summā uzveikta Skotijas čempione Celtic, savukārt cīņā par iekļūšanu grupu turnīrā ar 3:2 pārspēta Ungārijas čempione MOL Vidi. Labā ziņa grupu turnīra ievadā ir tāda, ka pirmajās divās spēlēs AEK nav jāspēlē pret Bayern. Sliktā ziņa – pret Bayern būs jāspēlē divas reizes pēc kārtas. Neviens nebūs izbrīnīts, ja cerības par pacīnīšanos kaut par vietu Eiropas līgā būs dzēstas jau pēc šīm spēlēm. Pirmās trīs spēles Grieķijas Superlīgas jaunajā sezonā aizvadītas bez zaudējumiem, tāpēc varbūt tas dos papildu motivāciju doties bezkompromisu cīņā. Totalizatori AEK izredzes uzvarēt grupā vērtē ar koeficientu 31.00-52.00.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *