Jau 18.septembrī jauno sezonu uzsāks Eiropas spēcīgāko klubu līga – UEFA Čempionu līga. Totalizatori.lv apskatīs katras komandas izredzes uzvarēt grupā, kā arī iekļūt nākamajā kārtā.

H grupā spēlēs Turnīnas Juventus, Mančestras United, Valencia un Bernes Young Boys.

Juventus

Attēlu rezultāti vaicājumam “ronaldo juventus”Nevienam nav šaubu, ka Ronaldo pievienošanās Juventus bija viens no skaļākajiem vasaras notikumiem futbolā. Kopā ar Mandžukiču, Dibalu, Duglasu Koštu un Bernardeši Juventus noteikti ir bīstams spēks un komandai šādā turnīra formātā ir liels potenciāls. Vienīgās šaubas rada komandas vārtusarga spējas izturēt pretinieku un līdzjutēju spiedienu. Sezona ievadā Itālijā Juventus guvis uzvaras visās četrās spēlēs, Ronaldu tajās guvis divus vārtus. Totalizatori Juventus iespējas uzvarēt grupā vērtē ar koeficientu 1.50-1.52, savukārt izkļūšanai no grupas stabils 1.07-1.10.

Mančestras United

PHOTOS: Man United home kit for next season leaked onlineŅemot vērā nepārāk spīdošo startu Anglijas Premjerlīgā (trīs uzvaras, divi zaudējumi), situācija United ir diez gan saspringta. Treneris Moriņju nav spējis atrast īsto kombināciju aizsardzībā, uzbrukuma spēlētāji pagaidām nerāda savu labāko spēli. Par laimi, Čempionu līgas grupu izlase bijusi dāsna, un šeit ir visas iespējas uzlabot savu sniegumu. Protams, Juventus sagādās pamatīgas problēmas, taču ar Valensiju un Young Boys vajadzētu tikt galā. Tajā pašā laikā, pretiniekus nevar novērtēt pārāk zemu. Ja United nespēs tikt galā ar savām problēmām, tās noteikti var iekost un atstāt United bez iespējām izkļūt no grupas. United iespējas uzvarēt grupā totalizatori vērtē ar koeficientu 3.60-3.90, savukārt izkļūšana no grupas ar 1.35-1.40.

Valencia

Attēlu rezultāti vaicājumam “valencia fc 2018”Valensija pagājušajā sezonā sekmīgi izpildīja uzdevumu iekļūt Čempionu līgā, finišējot ceturtajā vietā La Liga. Tas, savukārt, licis starpsezonā aktīvi papildināt komandas dziļumu, jo bez tā varētu rasties nopietnas problēmas. Jāatzīst, ka tas izdarīts veiksmīgi, un Valencia sastāvam pievienojusi gan kvalitāti, gan kvanitāti. Tomēr pagaidām realitātē sniegums nav tāds, uz kādu tika cerēts. Četrās spēlēs La Liga komanda ir bez uzvarām, atrodoties tabulas lejasgalā. Daļēji pie tā vainojamas traumas, kuras radījušas problēmas viduslīnijā. Arī kalendārs nav bijis īpaši pateicīgs, tāpēc jādomā, ka sniegums tikai uzlabosies. Totalizatori Valencia iespējas uzvarēt grupā vērtē ar koeficientu 7.00-7.50, savukārt izkļūšana no grupas ar 2.25-2.40.

Young Boys

Attēlu rezultāti vaicājumam “young boys”Young Boys grupu turnīra iekļuva, pateicoties uzvarai pret Zagrebas Dinamo kvalifikācijas turnīra play-off kārtā. Pagājušajā sezonā komanda veica vēsturisku ierakstu, pirmo reizi 32 gados uzvarot Šveices čempionātā. Arī šīs sezonas sākums ir pietiekami sekmīgs – sešas uzvaras tikpat spēlēs. Par spīti visam augstāk minētajam, no Young Boys Čempionu līgā visticamāk nekādus brīnumus nesagaidīsim. Iespējams, komandai izdosies uzvarēt kādu spēli mājās, taču iekļūšana divu labāko komandu vidū ir neiespējamā misija. Young Boys izredzes uzvarēt grupā totalizatori vērtē ar koeficientu 26.00-66.00, savukārt izkļūšanu no grupas ar 8.00-15.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *