Kuras Latvijas komandas turpinās dalību konferences līgas kvalifikācijā?

Ceturtdien UEFA konferences līgas kvalifikācijas 1. kārtas atbildes spēles aizvadīs Latvijas futbola klubi. Kuras komandas tiks tālāk – vērtē totalizatori.

RFS- Kl Klaksvik

Pagājušajā nedēļā mājās dalība Eirokausos diez gan nepatīkami sākās futbola virslīgas līdervienībai RFS, kas atzina Fēru salu kluba “Kl Klaksvik” pārākumu (2:3), kaut totalizatori samērā pārliecinoši par favorītiem uzskatīja rīdziniekus.

Rīdzinieki spēli iesāka ļoti nepārliecinoši, ļaujot pretiniekiem jau 33. minūtē atrasties vadībā ar 2:0. Otrā puslaika ievadā RFS vienus vārtus atguva, taču vēlāk pretinieki atjaunināja divu vārtu pārsvaru. Intrigu duelī saglabāja Artūra Zjuzina precīzais sitiens 11 minūtes pirms pamatlaika beigās, ļaujot doties uz atbildes spēli ar tikai vienu vārtu deficītu.

Nokļūšana līdz Fēru salām RFS gan kļuva sarežģīta laikapstākļu dēļ, kas nedaudz apdraudēja spēles laicīgu norisi. Situācija gan noslēgusies veiksmīgi, komandai no Rīgas izlidojot nedaudz vēlāk.

Atbildes spēlē totalizatori koeficientus sadalījuši līdzīgi, favorītu statusu joprojām saglabājot RFS, 2.44 (Optibet) pret 2.60 (Optibet).

Valmiera-Sūduva

Neveiksmi pirmajā kvalifikācijas spēlē piedzīvoja arī Virslīgas kopvērtējuma trešās vietas īpašniece “Valmiera” izbraukumā ar 1:2, piekāpjoties Marijampoles “Sūduva” (2:1).

Zīmīgi, ka visi trīs vārti spēlē tika gūti ar 11 metru soda sitienu palīdzību. Vispirms spēles rezultātu 27. minūtē atklāja “Sūduva” pussargs Nikolas Gorobšovs, savukārt tikai astoņas minūtes vēlāk piešķirto pendeli realizēja Raimonds Krollis. Spēles liktenis izšķīrās kompensācijas laika sestajā minūtē, strīdīgu soda sitienu iesitot Aleksandrosam Gargalatzidzim.

Atbildes spēle norisināsies “Daugavas” stadionā Rīgā, jo Valmieras šī brīža mājas stadions nav UEFA prasībām atbilstošs. Totalizatori par spēles favorīti uzskata “Valmieru”, koeficients 2.26 (Optibet), kamēr “Sūduva” izredzes tiek vērtētas ar 3.00.

Liepāja-Struga

Visveiksmīgāk kvalifikāciju izdevies uzsākt FK “Liepāja”, kas izbraukumā nospēlēja neizšķirti ar Ziemeļmaķedonijas trešo spēcīgāku klubu “Struga” (1:1). Neizšķirts gan tikpat labi varēja arī būt uzvara, jo minimālo 1:0 pārsvaru liepājnieki izlaida kompensācijas laikā.

Spēles rezultātu 31. minūtē atklāja liepājnieku uzbrucējs Dodo, izmantojot komandas biedra centrējumu. Vadībā komanda atradās līdz pat kompensācijas laika trešajai minūtei, kad ar galvu “Liepāja” vārtsargu Krišjāni Zviedri ar galvu veiksmīgi pārspēja pārspēja Besirs Iseni.

Atbildes spēlē Liepājā par nelieliem favorītiem tiek uzskatīti mājinieki, 2.42 (Optibet), kamēr “Struga” izredzes tiek vērtētas ar 2.70.

Par autoru LinkedinTwitter
Mārcis Ziemelis autors
Marcis Ziemelis

Totalizatori.lv satura autors pēdējos 5 gadus. Es esmu rakstījis pārskatus par kazino un to uzticamību, vēsturi un spēļu pieejamību. Rakstot arī par bonusa piedāvājumiem, spēļu automātiem un galda spēlēm.