Šovakar US Open ceturdaļfināla spēli aizvadīs Anastasija Sevastova (WTA #18). Viņai pretī stāsies WTA ranga trešā rakete un pagājušā gada turnīra uzvarētāja Sloeina Stīvensa. Totalizatori.lv rakstā apskatīs abu spēlētāju izredzes. 

Sevastova kārtējo reizi pierādījusi, ka tieši US Open viņai ir veiksmīgākais Grand Slam turnīrs, ceturdaļfinālā iekļūstot otro gadu pēc kārtas.

totalizatoriSalīdzinot ar pagājušo gadu, šoreiz iekļūšana ceturdaļfinālā prasījusi vairāk pūļu – trijos no četriem mačiem nācies aizvadīt trīs setus. Pirmajā kārtā Anastasija trīs setos pieveica horvātieti Donnu Vekiču (WTA #41), otrajā kārtā divos setos amerikānieti Liu (WTA #141), trešajā trīs setos krievieti Makarovu, savukārt astotdaļfinālā trīs setos pārspēta pasaules ranga septītā rakete – ukrainiete Eļina Svitoļina.

totalizatoriTikmēr Stīvensai ceļš uz ceturdaļfinālu bijis krietni vieglāks. Pirmajā kārtā uzvara divos setos pret krievu spēlētāju Rodiņu (WTA #80), otrajā kārtā trīs setos pārspēta ukrainiete Kaļinina (WTA #134), trešajā kārtā divos setos baltkrievietie Azarenka. Astotdaļfinālā Stīvensai pretī stājās pēc ranga nopietnākā pretiniece, 15.vietas īpašniece beļģiete Mertensa, taču Stīvensa ar viņu bez piepūles tika galā divos setos (6-3, 6-3).

Interesanti, ka abas tenisistes savā starpā tikās arī pagājušā gada US Open ceturtaļfinālā. Tajā pārāka bija topošā čempione Stīvensa, taču uzvara izcīnīta skarbā trīs setu cīņā, kurā uzvarētāja tika noskaidrota trešā seta taibrekā.

Kopš US Open tenisistes savā starpā tikušās divas reizes, 2017.gada sezonas noslēguma turnīrā novembrī, kurā uzvaru izcīnīja Sevastova, kā arī pavisam nesen, šī gada augustā Monreālas Premier 5 turnīrā, kurā pārliecinoši ar 2-6, 2-6 pārāka bija Stīvensa. Domājams, ka šovakar tik skarba sagrāve nav gaidāma, jo Anastasija turnīrā rāda skatāmu un kvalitatīvu spēli.

Totalizatori gan ir citādās domās un kā mača pārliecinošu favorīti izvirzījuši Stīvensu, koeficientam esot 1.33-1.35 robežās. Tāpat tiek prognozēts, ka spēle nebūs garāka par diviem setiem- koeficienti uz to 1.44-1.48 robežās.

TotalizatorsStīvensaSevastova
11.lv1.353.20
Optibet1.343.18
Betsafe1.353.20
Pafbet1.333.35

Noslēgumā vērts pieminēt, ka spēles uzvarētājai pusfinālā, visticamāk, nāksies tikties ar turnīra favorīti Serēnu Viljamsu. Protams, veiksmes Anastasijai!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *