totalizatori.lv

27.augustā startēs pēdējais kalendārā gada tenisa Grand Slam turnīrs – US Open. Totalizatori.lv rakstā apskatīs vīriešu un sieviešu turnīru favorītus. 

Vīriešu turnīrā kā galvenie favorīti izvirzīti Novāks Džokovičs, kā arī ATP ranga līderi Rafaēls Nadāls un Rodžers Federers.

Novāks Džokovičs (ATP Rangs #6, sezonas bilance 33-10 )

Totalizatori.lvPēc atveseļošanās no elkoņa traumas, kura lika izlaist daļu 2017.gada sezonas, tajā skaitā arī US Open,  bijušais pasaules ranga līderis spēlē arvien labāk un ir gatavs atgriezties virsotnē.  Lai gan sezonas sākums bija salīdzinoši nestabils, uzvara Vimbledonā pierādīja, ka vecais Džoko ir atpakaļ un lielajiem tenisa milžiem jābūt ļoti uzmanīgiem. Pēc uzvaras Vimbledonā, Džokovičs aizvadījis divus turnīrus – astotdaļfināls Toronto un uzvara Sinsinati, kur uzveikta pasaules ranga otrā rakete Rodžers Federers. Uzvara Sinsinati serbu padarījusi par vienīgo tenisistu, kurš karjeras laikā uzvarējis visos 10 Masters 1000 turnīros.  Totalizatori Džokoviča iespējas uzvarēt US Open vērtē 3.35-3.75 robežās.

TotalizatorsTituls
11.lv3.35
Betsafe3.75
Unibet3.50
Optibet3.35
Pafbet3.50

Rafaēls Nadāls (ATP rangs #1, sezonas bilance 40-3)

Totalizatori.lvPārliecinošais 32 gadus vecais pasaules ranga līderis ar 40 uzvarām sezonas laikā pierāda, ka joprojām ir izcilā formā un ir gatavs parādīt labāko sniegumu arī US Open. Māla eksperts jūnijā 11.reizi izcīnīja French Open tiulu, kļūstot par vienīgo spēlētāju, kurš ieguvis tik daudz titulu vienā Open turnīrā. Pēc uzvaras French Open Nadāls ieturēja nelielu pauzi un nākamais turnīrs, kurā viņs piedalījās bija Vimbledona, kurā pusfinālā piekāpās turnīra uzvarētājam Džokovičam. Arī pēc Vimbledonas aizvadīts tikai viens turnīrs – uzvara Toronto. US Open Nadāls aizstāvēs pagājušajā gadā iegūto titulu, kur finālā izdevās pārspēt DĀR tenisistu Andersonu. Totalizatori Nadāla iespējas uzvarēt US Open vērtē 3.75-5.00 robežās.

TotalizatorsTituls
11.lv4.40
Betsafe5.00
Unibet3.75
Optibet4.40
Pafbet3.75

Rodžers Federers (ATP #2, sezonas bilance 33-5)

Totalizatori.lvArī 37 gadus vecā pasaules tenisa leģenda turpina pierādīt, ka ir pietiekami konkurētspējīgā formā. Lai gan tenisists jau trešo sezonu pēc kārtas nespēlēja French Open, kopumā sezonas laikā izcīnīti trīs tituli, viens no tiem sezonas sākumā Austrālijas Open turnīrā. Federeram Vimbledonā neizdevās aizstāvēt pagājušajā sezonā iegūto titulu, ceturtdaļfinālā piekāpjoties Andersonam, līdz ar to šveicietis iepauzēja līdz pat Sinsinati turnīram, kurā finālā piekāpās Džokovičam. Pieckārtējais US Open uzvarētājs pēdējo reizi turnīrā uzvarēja pirms desmit gadiem, taču pagājušajā gadā ceturtdaļfinālā piekāpās argentīnietim Del Potro. Totalizatori Federera iespējas uzvarēt US Open vērtē 4.50-5.00 robežās.

TotalizatorsTituls
11.lv5.25
Betsafe5.00
Unibet4.50
Optibet5.25
Pafbet4.50

Sieviešu turnīrā kā galvenās favorītes izvirzītas Serēna Viljamsa, Simona Halepa un Andželika Kerbere.

Serēna Viljamsa (WTA #26, sezonas bilance 12-5)

Totalizatori.lvLai gan šajā sezonā nav iegūts neviens tituls, Serēna Viljamsa pēc bērna piedzimšanas un traumām ir salīdzinoši labā formā un US Open var būt pamatīgs drauds citām tenisistēm. Ārpus ASV tenisiste aizvadījusi vien divus turnīrus -astotdaļfināls French Open un zaudējums Vimbledonas finālā. Pēdējie divi turnīri Serēnai ne tie sekmīgākie – zaudējums pirmajā spēlē Sanhosē turnīrā, kā arī zaudējums otrajā kārtā Sinsinati. Tas gan nav baidījis totalizatorus, kuri tāpat Serēnu virza kā galveno favorīti. Totalizatori Viljamsas iespējas iegūt titulu vērtē 5.50-5.75 robežās.

TotalizatorsTituls
11.lv5.75
Betsafe
Unibet5.50
Optibet5.75
Pafbet5.50

Simona Halepa (WTA #1, sezonas bilance 46-8)

Totalizatori.lvPasaules pirmajai raketei šī sezona ir vairāk kā izcila un tenisiste ar lieliem soļiem tuvojas 50 uzvaru atzīmei. Rumāniete jūnijā uzvarēja French Open, kurā pagājušajā sezonā piekāpās Aļonai Ostapenko, tāpat iegūti tituli Ķīnā un Monreālā. Vimbledonā gan neizdevās tikt tālāk par trešo kārtu un pēdējā turnīrā Sinsinati zaudējums finālā Kiki Bertensai. Pagājušā gada US Open turnīrā Halepa jau pirmajā spēlē piekāpās Marijai Šarāpovai, tāpēc tenisistei būs dubulta motivācija paveikt ko vairāk. Totalizatori Halepas iespējas iegūt titulu vērtē 7.00-7.50 robežās.

TotalizatorsTituls
11.lv7.00
Betsafe
Unibet7.50
Optibet7.00
Pafbet7.50

Andželika Kerbere (WTA #4, sezonas bilance 40-14) 

Totalizatori.lv2018.gada sezonas rangā Kerbere ir uzreiz aiz Halepas – tenisistei izdevās gūt uzvaru sezonas sākumā Sidnejā, tituls arī Vimbledonā, kur finālā pārspēta Serēna Viljamsa, pusfinālā izdevās pārspēt arī Aļonu Ostapenko. Pēc Vimbledonas gan nav veicies tik spīdoši – zaudējums otrajā spēlē Monreālā, astotdaļfināls Sinsinati. Pagājušajā sezonā Kerberei zaudējums jau pirmajā US Open kārtā. Totalizatori Kerberes iespējas iegūt titulu vērtē 7.75-8.00 robežās.

TotalizatorsTituls
11.lv7.75
Betsafe
Unibet8.00
Optibet7.75
Pafbet8.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *