Ar spēli pret vācu tenisisti Andrea Petkoviču (WTA #89) savu ceturto US Open Grand Slam turnīru uzsāks Aļona Ostapenko. Totalizatori.lv rakstā aplūkos abu spēlētāju sniegumu un izredzes uzvarēt.

totalizatoriKā jau minējām turnīra ievadrakstā par latviešu tenisistēm, Ostapenko uz US Open neieradīsies labākajā situācijā. Kopš pusfināla Vimbldonā WTA ranga 10.vietas īpašniece piedzīvojusi zaudējumus pirmajā kārtā turnīros Monreālā un Sinsinati, kas, iespējams, var ietekmēt sniegumu, vai tieši otrādi, motivēt pārtraukt zaudējumu sēriju. Tieši tāda pati situācija bija arī pirms pagājušā gada US Open, taču tajā izdevās nokļūt līdz 3.kārtai, kas ļauj cerēt, ka arī šogad redzēsim Aļonu Ņujorkas kortos ilgāk par vienu spēli.

Arī Petkovičai periods pirms US Open nav bijis tas veiksmīgākais. Lai gan sasniegts pusfināls Vašingtonā, tam sekoja zaudējums pirmajā kārtā Sinsinati un izstāšanās otrajā kārtā no turnīra Ņūheivenā traumas dēļ. 30 gadus vecajai tenisistei šis būs vienpadsmitais US Open, labāko rezultātu sasniedzot 2011.gadā, kad sasniegts ceturdaļfināls. Pagājušajā gadā Petkovičai izstāšanās jau pirmajā kārtā.

totalizatori

Abas tenisistes savā starpā tikušās tikai vienu reizi, 2016.gadā Dohā, kad uzvaru ieguva Ostapenko, pateicoties Petkovičas traumai (7-5, 1-0).

Šodien abām tenisistēm apgrūtinošs apstāklis varētu būt karstums, jo pēdējās dienās gaisa temperatūra turnīra norises vietā grozās ap 30 grādiem.

Totalizatori šajā mačā favorītes statusu piešķir Ostapenko, koeficientiem esot 1.40-1.44 robežās. Tāpat ar koeficientu 1.97-2.00 novērtētas Ostapenko izredzes uzvarēt spēli divos setos, līdz ar to uz papīra nav būtisku šaubu par latvieties uzvaru. Lai gan koeficients uz Petkovičas uzvaru ir 2.75-2.85, vāciete, iespējams, varētu radīt sarežģījumus ar savu aizsardzības tenisu un garajām izspēlēm.

Abas tenisistes kortā dodas 18:00 un pašsaprotami, ka īkšķus turēsim par Aļonu!