Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko iekļuvusi US Open otrajā kārtā un šovakar spēkosies pret ASV tenisisti Teilori Taunsendu (WTA #73). Totalizatori.lv šajā rakstā plašāk aplūkos abu spēlētāju tikšanos.

totalizatori.lv

Ostapenko pirmās kārtas mačā ar 6-4, 4-6, 7-5 pārspēja vācieti Andrea Petkoviču. Lai gan pirms mača favorīte pēc totalizatoru domām bija Ostapenko, spēle nebija tik vienkārša, kā to varēja iedomāties. Pēc pirmā uzvarētā seta Aļona izlaida 3-0 pārsvaru, tādējādi zaudējot otro setu. Arī trešajā setā latviete krietni pakutināja nervus saviem līdzjūtējiem. Ostapenko ieguva 4-1 pārsvaru, vēlāk arī iegūstot pirmās iespējas pabeigt maču. Tās netika izmantotas un Petkoviča gandrīz maču aizveda līdz taibreikam, tomēr Aļonai izdevās parādīt raksturu un uzvarēt setu 7-5, tādējādi uzvarot arī visā spēlē. Ostapenko spēle kopumā pieļāva sešdesmit nepiespiestās kļūdas, kas pierāda spēles spraigumu.

totalizatoriTikmēr šodienas pretiniece Taunsenda pirmajā kārtā ar 3-6, 6-4, 6-3 pieveica amerikānieti Aņisimovu (WTA #135). Taunsendai šis ir ceturtais US Open un tikai šogad viņai izdevies pārvarēt pirmo kārtu. Kopumā amerikānietei šogad 27-13 bilance, taču pārsvarā spēlēts zemāka ranga turnīros. Labākie rezultāti Grand Slam turnīros šogad ir Francijā un Vimbldonā, kur iekļūts otrajā kārtā. Karjeras spožākais sasniegums Grand Slam turnīros ir 3.kārta French Open 2014.gadā.

WTA tūrē abas tenisistes iepriekš nav tikušās, taču 2013.gadā junioru līmenī tenisistes aizvadīja savstarpējo cīņu “Junior International Roehampton” ceturtdaļfinālā Londonā, kurā pārāka bija Taunsenda.

Arī šajā mačā favorītes statuss Ostapenko, koeficientam svārstoties 1.37-1.40 robežās. Totalizatori uzskata, ka spēlei vajadzētu noslēgties divos setos, tas novērtēts ar koeficientu 1.88-1.95.