Betsafe

Pēc izlašu pārtraukumu atgriezies UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs un tam par godu iespējams iegūt bezriska Live likmi no Betsafe. 

Kā?

  • Reģistrējies piedāvājumam katru nedēļu un veic pirmsspēles likmi ar minimālo koeficientu 1,5 (par izvēli) vismaz €15 apmērā uz Čempionu līgas spēlēm.
  • Katru nedēļu Betsafe uzdos viktorīnas jautājumu. Lai saņemtu papildu balvu, aizpildi anketu un ievadu savu e-pastu.
  • Saņem €3 Live likmi bez zaudējuma riska + €5 likmi bez zaudējuma riska ja sniegsi pareizu atbildi uz šīs nedēļas jautājumu.

1. Šo piedāvājumu var izmantot visi klienti, kuru adrese ir reģistrēta Latvijā un kuri reģistrēsies piedāvājumam katru tā norises nedēļu.

2. Piedāvājums ir spēkā katrā Čempionu līgas nedēļā no pirmdienas plkst. 00:01 līdz trešdienas pēdējās spēles sākumam.

3. Katrs klients/mājsaimniecība/IP adrese šī piedāvājuma ietvaros var saņemt tikai vienu €3 Live likmi bez zaudējuma riska vienā nedēļā. Piedāvājums ir spēkā tikai Čempionu līgas spēļu nedēļās.

4. Live likme bez zaudējuma riska tiek automātiski piešķirta uzreiz pēc tam, kad klients ir veicis vismaz €15 pirmsspēles likmi ar minimālo koeficientu 1,5 uz Čempionu līgu (kombinētās likmes gadījumā koeficients 1,5 attiecas uz katru izvēli).

5. Piedāvājumam kvalificējas tikai īstas naudas pirmsspēles likme, kura ir veikta mājaslapas parastajā vai mobilajā versijā, vismaz €15 vērtībā un ar minimālo koeficientu 1,5 par izvēli. Likmes, kas veiktas, izmantojot likmes bez zaudējuma riska, nekvalificējas €3 Live likmes bez zaudējuma riska saņemšanai.

6. Piedāvājumam kvalificējas visas likmju kategorijas Čempionu līgā.

7. Likmēm jābūt veiktām tekošajā piedāvājuma nedēļā (no pirmdienas līdz trešdienai).

8. Balva par papildu veiktu prognozi kazino vai sporta likmju sadaļā tiks izmaksāta ceturtdienās līdz plkst. 15:00 visiem klientiem, kuri būs veikuši €15 pirmsspēles likmi uz Čempionu līgu, un kuru iesūtītās prognozes būs precīzas.

9. Live Čempionu līgas likme(s) bez zaudējuma riska ir derīga(s) 3 dienas no pievienošanas brīža un var tikt izmantota(s) Live sadaļā uz Čempionu līgas spēlēm.

10. Lai redzētu savu likmi bez zaudējuma riska, klientam jādodas uz Live sporta likmju sadaļu un jāveic izvēle, spiežot uz futbola Čempionu līgas koeficientiem.

11. Lai izmantotu likmi bez zaudējuma riska, klientam jāatzīmē zilais lodziņš savā likmju kartītē.

12. Klienta kontā jābūt minimālajam atlikumam veicamās likmes bez zaudējuma riska vērtībā. Piemēram, ja klientam ir €3 likme bez zaudējuma riska, tad klienta kontā jābūt brīvajiem līdzekļiem vismaz €3.

13. Ja klients zaudēs savu likmi, tad saņems savā kontā €3. €3 tiks ieskaitīti klienta kontā naudas izteiksmē bez papildus ierobežojumiem.

14. Ja likme tiek izmantota jebkādu citu iemeslu dēļ, izņemot izklaidi, piemēram, bet ne tikai, krāpšanai, veicot slepenas vienošanās, arbitrāžas nolūkos, vai saskaņojot likmju veikšanu ar citiem spēlētājiem, tad Betsafe patur tiesības anulēt piedāvājumu bez iepriekšēja brīdinājuma.

15. Betsafe ir šī piedāvājuma vienīgais arbitrs, un tā lēmumi ir galīgi un saistoši.

16. Betsafe patur tiesības mainīt šī piedāvājuma noteikumus vai atcelt to jebkurā laikā, bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *