Totalizatori.lv ir unikāls resurss gan jauniem, gan pieredzējušiem totalizatoru spēlētājiem. Šeit atradīsi labāko Latvijā pieejamo totalizatoru apskatus, to īpašos piedāvājumus, populārāko sporta notikumu apskatus un citus totalizatoru nozares jaunumus.

Īpaši esam padomājuši par jaunajiem spēlētājiem, piedāvājot apgūt totalizatoru pamatprincipus Totalizatoru akadēmijā, kur atradīsi visu sev noderīgo informāciju – reģistrēšanās, iemaksas/izmaksas, likmju veidi un citi noderīgi padomi.

Cilvēks cilvēkam

Totalizatori.lv ir arī kā komūna, kurā spēlētāji var izpaust savu videokli, pieredzi vai skatījumu par katru no tiešsaistes totalizatoriem. Varat atstāt savus komentārus un mēs tos publicēsim, lai padarītu katra jauna spēlētāja izvēli to labāko.

Mēs uzskatām, ka katra cilvēka balss ir svarīga un tā runā skaļāk nekā jebkurš apskats par totalizatoriem.

Mūsu komanda

Kas mēs tieši esam? Totalizatori.lv izveidoja 8 cilvēku grupa, kuriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze azartspēļu industrijā. Šie 8 mērķtiecīgie cilvēki katru dienu smagi strādā, pēta un analizē pašmāju licenzētos totalizatorus, lai informācija par katru no šiem totalizatoriem būtu svaiga un viegli pieejama jebkuram jaunam spēlētājam vai arī pat pieredzējušam.

Iemesli, kāpēc izvēlēties mūs

Tie ir pavisam vienkārši un īsi:

  • Totalizatoru vērtējumi

Mēs esam izveidojuši ļoti vienkāršu toplisti ar vietējiem Latvijas tiešsaistes totalizatoriem, kuri ir sarindoti jau pēc vērtējuma, lai Jūsu izvēli padarītu vieglāku. Pievienota arī ir informācija par 3 lietām, kas ir labs par konkrēto totalizatoru, kuri ir novērtējusi mūsu čaklā komanda. Lai vai kā, izvēle ir Jūsu rokās.

  • Vērtējums mainās

Katra jauna funkcija, kas tiek pievienota vai noņemta uzreiz ietekmē tiešsaistes totalizatora vērtējumu. Mēs, Totalizatori.lv, sekojam visam līdzi, lai spēlētāji tiktu informēti ar jaunumiem. Šādā veidā, Jums nebūs jāpārdzīvo tas, ka būsiet kaut ko palaiduši garām.

  • Ekskluzīvi bonusi

Šī ir lieta, ko mīl ikkatrs spēlētājs. Mūsu komanda ir vienmēr tur, kur ir labākie bonusa piedāvājumi no kuriem var gūt labumu, tāpēc paliec vien ar mums, lai būtu pirmais, kurš uzzinātu par piedāvājumiem.

Mūsu komanda ir par atbildīgu spēli, tāpēc, ka mēs to uzskatam vairāk par izklaidi nekā naudas pelnīšanas avotu. Totalizatori.lv nekādā veidā nespiež un neprovicē spēlēt azartspēles.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.