Totalizatora bonusi

Gandrīz jebkurš totalizators piedāvā dažādus reģistrācijas bonusus, lai piesaistītu jaunus klientus. Bonusi pieejami vismaz 99% procentos totalizatoru, taču plašā piedāvājuma jūrā izvēliēties labāko var būt diez gan sarežģīti. Reģistrācijas bonusi var spēlēt būtisku lomu totalizatora izvēlē, jo jebkurš vēlās izspiest maksimumu no savas investīcijas.

3 x 11€
Jaunajiem klientiem
Izmaksas laiks
Līdz 1 stundai
Minimālā iemaksa
10€
5 x €10 Likmes
Bez zaudējuma riska
Izmaksas laiks
5 dienu laikā
Minimālā iemaksa
10€
3 x 100% Bezriska likmes
Jaunajiem klientiem
Izmaksas laiks
24 stundu laikā
Minimālā iemaksa
10€
100€ Likmēs bez riska
Ar 100% naudas atmaksu
Minimālā iemaksa
Izmaksas laiks
50€ Bonusa likmes
Jaunajiem klientiem
Izmaksas laiks
5 dienu laikā
Minimālā iemaksa
5€
4.5
10€ Dāvanā
15% Cashback ik nedēļu
Izmaksas laiks
1 stundas laikā
Minimālā iemaksa
5€
50€
Bezriska sporta likmēs
Izmaksas laiks
1 dienas laikā
Minimālā iemaksa
5€

Pirmās iemaksas bonusi

Pirmās iemaksas bonuss ir vispopulārākais totalizatoru reģistrācijas bonuss. Tas nozīmē, ka veicot pirmo iemaksu, totalizators piedāvā iegūt papildu summu, atkarībā no iemaksas lieluma. Piemēram, totalizators var piedāvāt līdz pat 100% pirmās iemaksas bonusu, nosakot maksimālo summu, lai izmantotu bonusu pilnībā. Piemēram, ja totalizators piedāvā 100% bonusu iemaksai līdz 200 eiro, iemaksājot 200 eiro spēlētājs saņem vēl 200 eiro.

Svarīgi ņemt vērā, ka šādiem bonusiem totalizatori parasti piemēro aprgrozījuma noteikumus, tas ir, piemērotais bonuss jāapgroza noteiktu reižu skaitu, lai tas būtu pieejams izmaksai. Piemēram, ja 200 eiro jāapgroza 5 reizes, laimēto/zaudēto likmju kopsummai jāsasniedz 1000 eiro. Jāņem vērā arī tas, ka veids, kā iegūt bonusu, dažādos totalizatoros var atšķirties. Ir totalizatori, kuros bonusu iespējams saņemt automātiski, taču citos nepieciešams ievadīt piedāvājuma kodu.

Totalizatoru bonusi: īpašie nosacījumi

Izmantojot totalizatoru bonusus, vienmēr ir vērts izlasīt to noteikumus, lai izprastu nosacījumus. Parasti tiem ir dažādi ierobežojumi to iegūšanā un izmaksāšanā. Piemēram, 100% bonuss summai līdz 200 eiro, nenozīmē, ka veicot 200 eiro iemaksu, spēlētāja kontā automātiski ir 400 eiro, kuri pieejami izmaksai. Tas totalizatoram viennozīmīgi nebūtu izdevīgi.

Tā vietā bonuss ir “jānopelna” izpildot noteiktos apgrozījuma nosacījumus. Apgrozījums parasti ir summas reizinājums, cik reizes iegūtais bonuss jāapgroza, lai no tā saņemtu izmaksājamu laimestu. Apgrozījuma reizinājums var svārstīties no 1 reizes (piem., 200 eiro jāapgroza 1 reizi) līdz pat 15 reizēm, kas nozīmētu, ka  bonuss jāapgroza 15 reizes, tas ir, kopējai apgrozījuma summai 200 eiro bonusa gadījumā jābūt trīs tūkstošiem.

Protams, tas var būt ilgstošs process un nav ieteicams veikt lielas likmes, ja ir vēlme sasniegt noteikto apgrozījumu, nepazaudējot bonusa summu un savus līdzekļus. Iesācējiem ieteicams meklēt lapas ar zemākiem apgrozījuma nosacījumiem, lai tos būtu vieglāk izpildīt.

Bezriska likmes

Cits populārs totalizatora bonuss ir bezriska likmes. Tās arī iespējams saņemt kā reģistrācijas bonusu vai izmantojot īpašos piedāvājumus. Bezriska likmes princips ir pavisam vienkāršs – veiktā likme zaudējuma gadījumā tiek atgriezta atpakaļ spēlētājam.  Bezriska likmes parasti tiek ierobežotas ar maksimālo likmes summu, kā arī minimālo koeficientu no kura bezriska likmi iespējams izmantot. Piemēram, 11.lv saviem jaunajiem klientiem piedāvā trīs 11 eiro bezriska likmes, veicot vismaz 10 eiro pirmo iemaksu.

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Reģistrācijas bonusu totalizatori piedāvā jaunajiem klientiem par reģistrāciju un pirmās iemaksas veikšanu. Pārsvarā spēlētājiem tiek piedāvātas bezriska likmes vai naudas atmaksa par veiktajām likmēm. Piemēram, 11.lv jaunie klienti saņem trīs bezriska likmes 11 eiro vērtībā. 

  • Bezriska likme ir viens no izplatītākajiem totalizatora bonusa veidiem. Spēlētājam tiek piešķirta viena vai vairākas likmes, kuras izmantojamas bez jebkāda riska. Piemēram, ja likme uzsvar, spēlētājs ierasti saņem savu laimestu, taču ja tā zaudē, likmes summa jebkurā gadījumā tiek atgriezta spēlētāja kontā. Izmantojot bezriska likmes vienmēr ir vērts pārbaudīt to noteikumus (minimālais koeficients, izmantojamie sporta veidi u.c.)

  • Lai saņemtu bonusu, spēlētājam var nākties izpildīt totalizatora noteiktos nosacījumus. Viens no tiem ir veicamais apgrozījums. Piemēram, lai saņemtu 10 eiro  bezriska likmi, spēlētājam jāveic 10 eiro iemaksa un jāapgroza tā 10x, kas sastāda 100 eiro. Vai arī, lai saņemtu 50% iemaksas bonusu, spēlētājam jāapgroza 20 eiro 20x jeb 200 eiro. Pirms bonusa izmantošanas svarīgi iepazīties ar noteikumiem, lai noskaidrotu vai izvirzītais apgrozījums atbilst tavām iespējām. 

  • Ārzemju totalizatoros populāri ir bezdepozīta bonusi. Spēlētājs vienkārši saņem bezmaksas līdzekļus, kurus izmanto spēlē pēc savas iegribas. Lielākoties tiem gan ir uzstādīti apgrozījuma nosacījumi. Latvijā šādu bonusu piedāvāšanu liedz likumdošana. 

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.