Esports un totalizatori

Esports likmju veikšanā sniedz vairākas priekšrocības, salīdzinot ar ierastajām sporta likmēm, galvenokārt savas augstās pieejamības dēļ.

Ja klasiskā sporta notikumi tiek organizēti noteiktos periodos, tad Esporta notikumi spēlētājam ir pieejami jebkurā diennakts laikā.

Tāpat uz esportu ir salīdzinoši ērti veikt likmes, jo sekošana līdzi notikumiem ir pieejama dažādās straumēšanas platformās vai arī turpat totalizatorā. Tradicionālie sporta notikumi, piemēram, futbols, basketbols un hokejs ir sezonāli un seko noteiktam kalendāram, kamēr esportā ir pavisam otrādi. Regulāri turnīri, dažādi formāti, kas tiek papildināti, plašs likmju klāsts un aizraujošas sacensības.

Tajā pašā laikā nevar noliegt, ka klasiskais sports vienmēr būs priekšā. Lai gan Covid-19 pandēmija tam deva pamatīgu triecienu visdažādākajos veidojs, miljoniem līdzjutēju joprojām izvēlas vērot ierasto sportu televīzijā nevis Esportu straumēšanas platformās un servisos. Tradicionālais sports joprojām būs skatītāks nekā Esports, tomēr nevar noliegt, ka straujās attīstības dēļ tas turpinās radīt lielu konkurenci.

Pateicoties regulārām turnīru translācijām, Esports un likmju veikšana uz to sāk baudīt fenomenālu pieprasījumu. Pat tādi tradicionālā sporta notikumi kā Eiropas čempionāts futbolā spēj palielināt interesi arī par Esportu, jo EURO 2020 laikā totalizatora spēlētāju vidū pieprasītāki kļuva arī efutbola mači. Laika posmā no 2020. gada decembra līdz 2021. jūnijam turnīru skaits, ko straumējuši arī totalizatori ir trīskāršojies.

Tāpat pieprasījums palielinās arī uz šaušanas spēles CS:GO turnīriem, kuru skatījumu skaits 2021. gada laikā palielinājies par 73%. Tikmēr kāds totalizatora operators atzinis, ka interese palielinājusies par 40%.

Pamatā CS:GO turnīri ļauj veikt likmes uz spēles uzvarētāju, spēles handikapu, kopējo karšu rezultātu, kartes rezultātu un kopējo raundu skaitu.

Pieņemsim, ka tev ir tikai 15 minūtes un tu vēlies veikt likti uz Esporta maču. Tas ir iespējams, jo tu vari vērot spēli, sekot līdzi rezultātam un saņemt ātru likmes aprēķinu.

Totalizatori piedāvā ātru esporta saturu, kas apmierina augstāk aprakstīto spēlētāju vēlmes. Kad esi izvēlējies operatoru, kurā veikt likmes, jāiepazīstas ar Esporta likmju veidiem.

Tās ir ļoti līdzīgas ierastajiem sporta notikumiem ar dažām niansēm. Spēlētājs var prognozēt gan spēles, gan arī turnīra uzvarētāju, veikt likmes handikapu vai kopējo izspēļu/raundu skaitu. Skaidrs, ka katrai spēlei būs arī savas specifiskās likmes un nosacījumi, ko ņemt vērā.

Tāpat jāuzsver, ka Esportā ir salīdzinoši lielāks spēļu sarunāšanas risks, tāpēc vērts kārtīgi apsvērt domu veikt likmes uz kādu zemākas raudzes turnīru.

Līdzīgas ziņas